Klucz - 1. odcinek serialu! 2

Dziś o 21:00 miał premierę pierwszy odcinek internetowego serialu produkcji polskiej pt. Klucz. Epizod będący prologiem trwa 15 minut. Czy bohaterowie wydostaną się z tajemniczego lasu?

Klucz

Jak zapowiadają twórcy kolejny odcinki mają trwać ponad 20 minut, a finał aż 40 minut.

Więcej informacji na oficjalnej stronie serialu – odnajdzklucz.pl

Serial przedstawi losy grupy młodych osób, które budzą się w nieznanym im lesie, w którym dzieją się dziwne, niewytłumaczalne rzeczy. W środku lasu znajdują się drzwi, które stanowią wyjście z niego. By otworzyć drzwi, bohaterowie będą musieli odnaleźć tytułowy „KLUCZ”. Nikt jednak nie wie gdzie go szukać…

Jak Wam się podoba pierwszy odcinek? Dajcie znać w komentarzach swoje wrażenia!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

Quagmire

Nieoglądalne od momentu kiedy zaczęli się odzywać… Dalej klepmy po plecach każdego kto weźmie kamerę do ręki to polskie kino daleko zajdzie.
"Nic nie powiem. Przeszukuję umysł ale tam nic nie ma". Dziękuję, do widzenia, nie oglądam tego dalej.
PS No jednak obejrzałem do końca, "najlepszy" był rzeczywiście cwaniaczek za dychę z nożem a paranormalne, błyskająco-fryzjerskie zdolności lasu sprawiają, że nie mogę wprost doczekać się kolejnego odcinka. Chyba dzisiaj nie zasnę, przeszukuję umysł a tam tyle fascynujących tajemnic!

Perfik

Serio wam się to podoba? Ja rozumiem, dobrze, że młodzi w Polsce czegoś próbują, ale przecie to jest "piece of shit"…

Ronaldinho

"Panowie, za mało kurwa, kurwa" :) Ogólnie zdjęcia, gra aktorów spoko, tylko jeszcze możnaby popracować nad bardziej realistycznymi tekstami. Inicjatywa godna podziwu.

Kuba_S

Jeszcze dodam swoje trzy grosze… gra aktorów jest naprawdę wporzo, jednak czy mi się tylko wydaje, czy gość który jest popychany przez gościa z nożem w pierwszej połowie filmu, w ostatniej scenie jest jakby po wizycie u fryzjera i ma krótsze włosy?! Czy już nie mógł poczekać? ;)

M_Peter

Ogólnie bardzo fajna inicjatywa i pomysł. Za to twórcą należy się aprobata. Szkoda tylko, że niedociągnięcia w produkcji, takie jak np. cieniutki, luźno przywiązany do drzewa sznurek, który bez noża okazuje się pułapką nie do pokonania, psują efekt końcowy. Co do gry aktorów, to jak na tego typu amatorski projekt, nie jest nawet najgorzej. Sama historia zapowiada się ciekawie i pewnie pokuszę się o oglądnięcie kolejnych epizodów. Ale nawiązania do Zagubionych (chodź był to wspaniały serial), typu cała pierwsza scena, czy końcowy błysk, wydają się być robione na siłę i tylko psują efekt. A szkoda, mogłoby wyjść coś niemal w pełni profesjonalnego. Jednak pomimo wielu niedociągnięć, wynikających zapewne z braku doświadczenia i niewielkiego budżetu, uważam, że należy popierać tego typu projekty. Ode mnie plus :)

Proszę czekać…