Światowa premiera serialu Falling Skies 0

TNT i Turner Broadcasting System International, Inc. ogłosiły światową premierę Falling Skies – najnowszego serialu wyprodukowanego przez DreamWorks Television i TNT Productions. Producentem wykonawczym serialu jest Steven Spielberg, a odtwórcą głównej roli Noah Wyle.

Falling Skies

Tego lata Falling Skies będzie można zobacz w ponad 180 milionach gospodarstw domowych na całym świecie. W Stanach Zjednoczonych serial zadebiutuje na kanale TNT już 19 czerwca.

Turner Broadcasting System International, Inc., które posiada prawa do emisji Falling Skies w większości krajów, wyemituje serial na kanale TNT. Licencję na emisję serialu w pozostałych krajach mają takie sieci jak Fox, Super Channel, Canal + i Orange. Warner Bros. International Television posiada prawa do emisji serialu w Kanadzie.

Falling SkiesFalling Skies

Premiera "Falling Skies" będzie wielkim międzynarodowym wydarzeniem telewizyjnym- powiedział Steve Koonin, prezes Turner Entertainment Networks. Cieszymy się, że ludzie na całym świecie będą mogli wciągnąć się w świat wykreowany w tym wspaniałym serialu.

Serial "Falling Skies" to doskonały przykład twórczej i biznesowej współpracy zarówno wewnątrz Turner Broadcasting jak i z partnerami – mówi Louise Sams, prezes Turner Broadcasting System International, Inc. Świadczy również o rosnącej sile platform Turnera, które tworzą świetne programy o globalnym zasięgu i skali.

Serial będzie można obejrzeć w ponad 75 krajach m.in. w Niemczech, Brazylii, Meksyku, Hiszpanii, Kanadzie, Korei Południowej i Wielkiej Brytanii. Premiery w kolejnych krajach będą ogłaszane w najbliższych miesiącach.

Falling Skies ukazuje świat pogrążony w chaosie po ataku obcych. Sześć miesięcy po pierwszej inwazji ci, którzy ocaleli jednoczą się by stawić czoła najeźdźcom. Każdy dzień to próba przetrwania dla partyzantów starających się ochronić ludzi, znajdujących się pod ich opieką i dać odpór okupującym Ziemię obcym, których pochodzenie i cele pozostają nieznane.

W obsadzie Falling Skies znaleźli się Noah Wyle (Ostry Dyżur), Moon Bloodgood (Terminator: Ocalenie), Will Patton (Armageddon, Na zachód – produkcja TNT) i Drew Roy (Niezwyciężony Secretariat).

Falling SkiesFalling Skies

Producentami wykonawczymi Falling SkiesSteven Spielberg, szefowie DreamWorks Television Justin Falvey i Darryl Frank, Graham Yost (Justified, Pacyfik) oraz Robert Rodat, który stworzył scenariusz serialu. Rodat, nominowany do Oscara za scenariusz do Szeregowca Ryana, napisał scenariusz pilota serialu na podstawie pomysłu, który zrodził się we współpracy ze Spielbergiem. Współproducentami wykonawczymi serialu są Mark Verheiden (Herosi, Battlestar Galactica) i Greg Beeman, Tajemnice Smallville).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…