F.E.A.R. 3 Carpentera w sklepach! 0

Cenega, oficjalny partner firmy Warner Bros Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że F.E.A.R. 3, zgodnie z premierą europejską, jest już dostępny w polskich sklepach. Gra ukazuje się jest na komputery PC i konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. Na wszystkich platformach sprzętowych gracze będą mogli cieszyć się podwójną wersją językową – polską (kinową) lub angielską do wyboru!

F.E.A.R. 3

F.E.A.R. 3 to kolejna odsłona popularnego cyklu gier FPS. Podobnie jak poprzedniczki, stanowi ona połączenie elementów horroru (wyraźnie inspirowanych japońskimi filmami z tego gatunku) z czystą akcją. Za najnowszą odsłonę serii odpowiada Day 1 Studios – autorzy m.in. cyklu MechAssault oraz portu pierwszego F.E.A.R. na Xboksa i PlayStation 3.

Alma, która pozostaje głównym przeciwnikiem w grze, ponownie jest w ciąży i pała żądzą zemsty, chcąc zniszczyć cały gatunek ludzki. Przyjścia na świat nowego „członka rodziny" z niecierpliwością wyczekuje Paxton Fettel i spotyka swojego starszego brata, pierworodnego syna Almy, Point Mana – niepokonanego w walce wojownika, który był bohaterem pierwszej części. Zanim jednak bohaterowie gry dorobią się rodzeństwa, świat gry będzie wstrząsany wyjątkowo silnymi skurczami przedporodowymi Almy, które wywoływać będą fale uderzeniowe przetaczające się przez wszystkie poziomy.

F.E.A.R. 3 wprowadza zupełnie nowy tryb różnorodnej kooperacji. Zarówno w zabawie dla pojedynczego gracza, jak i w trybie współpracy, gracze będą mogli wcielić się w Point Mana, natomiast jego brat, Paxton Fettel, będzie dostępny w trybie multiplayer.

Legendarny reżyser horrorów John Carpenter (Halloween, Wioska przeklętych) oraz scenarzysta filmów i komiksów grozy Steve Niles (30 dni mroku) zostali zaangażowani w tworzenie F.E.A.R. 3, by gracze mogli się cieszyć jak najwyższym poziomem strachu.

Więcej informacji o grze dostępne na oficjalnych stronach wydawcy oraz na oficjalnej stronie gry.

Cechy gry:

  • Polska, kinowa wersja językowa zarówno na PC jak i na konsolach!
  • Nie walcz ze strachem sam: gra F.E.A.R. 3 wprowadza nowy dla serii tryb kooperacji, oferujący graczom unikalne doświadczenia w zależności od stylu gry ich samych oraz osób z którymi grają
  • Strach ma wielkie oczy: F.E.A.R. 3 oferuje wszystkie najbardziej charakterystyczne dla serii elementy: przerażającego horroru, dynamicznej walki i wciągającej historii.
  • Szalona walka: system osłon działający w 360 stopniach, zwolnienia czasu, walka za pomocą mechów to główne środki pozwalające graczom stawiać czoła przeciwnikom, zarówno ludziom jak i paranormalnym bestiom
  • Losowy system przerażenia: specjalna technologia wykorzystana w F.E.A.R. 3 pozwala tworzyć losowe wydarzenia, które mają trzymać gracza w napięciu i budować przerażenie. Dzięki temu każda rozgrywka jest inna.
  • Mistrzowie horrorów: legendarny reżyser horrorów John Carpenter oraz scenarzysta filmów grozy Steve Niles zostali zaangażowani do produkcji gry F.E.A.R. 3, by zapewnić graczom nowy wymiar strachu

[informacja prasowa]

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…