Terra Nova jesienią w Polsce! 4

Terra Nova to najnowsza produkcja serialowa autorstwa Stevena Spielberga. Ten przygodowy serial jest wyczekiwany z niecierpliwością przez fanów twórczości Spielberga, który wraca do swoich korzeni, produkcji – takich jak E.T., Park Jurajski, Indiana Jones czy Wojna światów, które sprawiły, że jego nazwisko na zawsze wpisało się na listę najwybitniejszych reżyserów naszych czasów.

Terra Nova

Terra Nova to produkcja przygotowana z wielkim rozmachem, została nakręcona w Australii i jest jednym z najdroższych seriali w historii telewizji. Premiera Terra Nova jest zaplanowana na jesień i polscy widzowie zobaczą serial już jesienią na kanale FOX.

Producentami wykonawczymi są Steven Spielberg, Peter Chernin, Brannon Braga, René Echevarria i Aaron Kaplan.

Serial śledzi losy rodziny, która przenosi się do czasów prehistorycznych, gdzie osiedla się w pierwszej ludzkiej kolonii Terra Nova, po tym jak nasz świat przestał istnieć na skutek nadmiernego rozwoju i przeludnienia. Jedynym ratunkiem dla ocalenia rodzaju ludzkiego jest rozpoczęcie życia w nowym miejscu, jakim jest Terra Nova.

Rodzina Shannonów przyłącza się do pielgrzymki osadników do nowej osady Terra Nova, pierwszej kolonii ustanowionej w tym zachwycającym, aczkolwiek nieprzystępnym świecie. Wydaje się, że nowe miejsce z pięknym, błękitnym niebem, górującymi nad głowami wodospadami i bujną roślinnością daje szansę rozpoczęcia wszystkiego od nowa, jednak nowi przybysze przywieźli ze sobą rodzinny sekret, który może spowodować, że ich obywatelstwo zostanie zagrożone. Ponadto wkrótce odkrywają, że nowe miejsce nie jest tak idylliczne, jak się z początku wydaje. Teren otaczający Terra Nova obfituje w niebezpieczeństwa w postaci dinozaurów i innych prehistorycznych stworzeń, jak również siły zewnętrzne, które mogą chcieć zniszczyć ten nowy świat, zanim na dobre powstanie.

Terra NovaTerra Nova

Jednak bardziej niebezpieczne, niż to, co czai się za murami Terra Nova, jest obawa Shannonów, że coś złowrogiego dzieje się w jej wnętrzu. Wygląda na to, że nie wszyscy mają podobny pogląd na to, jak najlepiej uratować gatunek ludzki.

Terra Nova to produkcja 20th Century Fox Television, Chernin Entertainment, DreamWorks Television oraz Kapital Entertainment. Producentami wykonawczymi serialu są Steven Spielberg, Peter Chernin, Brannon Braga, René Echevarria, Jon Cassar, Aaron Kaplan, Katherine Pope, Justin Falvey, Darryl Frank, Craig Silverstein, Kelly Marcel oraz Alex Graves, który wyreżyserował odcinek pilotażowy.

[informacja prasowa]

Terra NovaTerra Nova

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

MJ_MARTINO

Uważam że po trzech odcinkach nie można dużo powiedzieć o serialu (4 jeszcze nie widziałem) To tak jakby przeczytać 5 stron z książki i powiedzieć że do kitu…

Fakt serial jest jeszcze surowy ale z odcinka na odcinek widać jak się aktorzy zgrywają ;) I jak na produkcje kablówki efekty są naprawdę dobre.

Szkoda że tak późno TN myślałem że się postarają i coś już w wakacje zobaczymy..

Adam_Siennica

Wiesz, to jak porównywać Wiedźmina do Władcy Pierścieni – zupełnie inna światy. Po pierwsze Robert Rodat udowodnił, że jest kiepskim twórcą, stąd fatalne recenzje Falling Skies, niestety Spielberg go promował i wyszło jak wyszło.
Tu masz serial, który budżetem przekracza wszelkie granice telewizji, o których "kablówkowy" Falling Skies może sobie tylko pomarzyć. Steven Spielberg odpowiada za pomysł, a osoby pracujące nad serialem to klasa wyżej od tych przy Falling Skies.
Dlatego też sądzę, że można obiecywać sobie więcej :D

Beznickowy

Jakoś po obejrzeniu kilku odcinków Falling Skies nie obiecuję sobie wiele i po tym serialu…

Proszę czekać…