"May the Force Be With You"

Wzgórza mają oczy 2 - nowy plakat! 0

Nowy plakat jest już trzecim z kolei. Pierwszy plakat nie został zaakceptowany przez MPAA, decyzja ta wzbudza wiele kontrowersji. Najnowszy plakat trochę przypomina ten odrzucony, a został zaakceptowany bez żadnych problemów.

Zwiastun możesz zobaczyć klikając TUTAJ. Data premiery horroru Wzgórza mają oczy 2 zaplanowana jest na 2 marca przyszłego roku. Polskim dystrybutorem filmu jest Cinepix, który nie ogłosił jeszcze daty premiery w Polsce, filmu w kinach możemy się spodziewać miesiąc lub dwa po premierze w USA. Zdjęcia do filmu, które kręcone są w Maroko, zaczęły się 11 września i niedługo zostaną zakończone. Główne role w filmie zagrają m. in. Michael McMillian, Jessica Stroup, Daniella Alonso, Michael Bailey Smith i Derek Mears, który jako pierwszy podpisał kontrakt na udział w filmie. Na drugim planie zobaczymy takich aktorów jak: Jeff Kober, Archie Kao czy Philip Pavel. Wzgórza mają oczy II reżyseruje Martin Weisz. Scenariusz napisałWes Craven wraz z swoim synem Jonathanem. Film produkują: Peter Locke, Marianne Maddalena i wspomniany wcześniej współtwórca scenariusza Wes Craven.

Pierwsza część filmu Wzgórza mają oczy opowiada o rodzinie Carterów, której psuje się samochód w środku pustkowia. Z czasem zauważają, że ktoś ich obserwuje. Są to ludzie, którzy zostali zmutowani w wyniku testów jądrowych, które były przeprowadzane w tych okolicach. Carterowie rozpoczynają walkę na śmierć i życie.

Horror Wzgórza mają oczy do dnia dzisiejszego zarobił około 70 mln $, zaś twórców kosztował tylko 14 mln$, co daje dość dobry wynik finansowy.

Wzgórza mają oczy 2 to kontynuacja przebojowego horroru o monstrualnej rodzinie kanibali, która urządza polowanie na ludzi na odciętej od świata meksykańskiej pustyni. Tym razem jej ofiarami padają młodzi funkcjonariusze Gwardii Narodowej, którzy na pustyni odbywają swój pierwszy poważny trening. (cinepix.com.pl)

Wzgórza mają oczy, który w tym roku mogliśmy oglądać w polskich kinach to remake udanego horroru Wesa Cravena z 1977 roku, który przy niewielkim budżecie 230 tys. $ zarobił do dnia dzisiejszego 25 mln $. Swego Wzgórza zostały uznane za jeden z najlepszych horrorów. W 1985 roku powstała druga część filmu, lecz nie zdobyła ona uznania widzów.

Pierwszy, odrzucony plakatPierwszy, odrzucony plakat Drugi, zaakceptowany plakatDrugi, zaakceptowany plakat

Najnowszy plakat do filmu Wzgórza mają oczy 2 2007Najnowszy plakat do filmu Wzgórza mają oczy 2 2007

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Anonimowy

Pierwszy odrzucony był dlatego, że MPAA nie podobał się fakt, że było widoczne, że osoba w worze wciąż żyła i szła praktycznie prosto na rzeź.

NeverGiveUp

Mogliby już sobie darować ciągnięcie ciała we worku i wymyślić coś inbnego na plakat :)

nathalie

Świetny ten nowy plakat! :)

Proszę czekać…