Merida Waleczna - polski zwiastun 0

Od zarania dziejów w dzikich i górzystych regionach Szkocji historie epickich bitew oraz mistyczne legendy przekazywane są z pokolenia na pokolenie. W nowym filmie studia Disney/Pixar Merida waleczna, gdy odważna Merida (głosu użycza Kelly Macdonald) stawia czoła tradycji, przeznaczeniu i okrutnym bestiom, nowa opowieść dołącza do ludowych przekazów.

Wyreżyserowany przez Marka Andrewsa (Iniemamocni, Ratatuj) i Brendę Chapman (Król lew, Książę Egiptu) oraz wyprodukowany przez Katherine Sarafian (Nie przeszkadzać, Iniemamocni), film Merida waleczna to wspaniała przygoda; pełna ciepła, niezapomnianych bohaterów i typowo pixarowskiego poczucia humoru, lubianego przez widzów w każdym wieku. Polska premiera Meridy walecznej w 3D odbędzie się w 2012 roku.

Merida jest doskonałą łuczniczką a zarazem porywczą córką króla Fergusa i królowej Elinor. Niezależna i zdecydowana iść własną drogą, Merida postępuje wbrew prastarym zwyczajom, uświęcanym przez władców krainy. Jej czyny przypadkowo sprowadzają na królestwo chaos i zniszczenie, a kiedy dziewczyna szuka pomocy u tajemniczej staruszki, ta spełnia jej niefortunne życzenie. Niebezpieczeństwo zmusza Meridę do odkrycia znaczenia prawdziwej odwagi, by cofnąć straszliwą klątwę, zanim będzie za późno.

[informacja prasowa]

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

hejfalubaz

Kolejny raz brawo za profesjonalne przetłumaczenie tytułu filmu dla dystrybutora:)

Proszę czekać…