Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Statham w kolejnych Transformersach? 0

Na początek warto zaznaczyć, że po sukcesie kasowym najnowszej odsłony filmu o dzielnych i walecznych Transformersach pojawiła się plotka, że kolejna część (części?) prawdopodobnie powstanie.

Jason Statham i Shia LaBeouf

W związku z powyższym zaczęły się poszukiwania nowego aktora do głównej roli męskiej, który zastąpiłby Shię LaBeoufa w kolejnych filmach. Ponoć pod uwagę brany jest, znany z ról twardzieli, Jason Statham.

Chłopak głównej bohaterki Rosie Huntington-Whiteley (która zastąpiła Megan Fox z dwóch pierwszych części), wg twórców, powinien zostać przedstawiony z innej strony niż wcześniej.

Mówi się, że seria ma w sobie duży potencjał, a nowy główny bohater pozwoli przedstawić świat wojny robotów w bardziej mroczny sposób. Statham idealnie się do tego nadaje, a jego filmowy romans z Rosie może być bonusem w akcjach marketingowych.

Shia LaBeouf wypowiedział się na ten temat na premierze Transformersów 3 w Nowym Jorku:

Jeśli zamierzają zrobić kolejny film na ten temat to będą musieli poszukać kogoś innego na moje miejsce. Zrobiliśmy co mogliśmy dla tego filmu, włożyliśmy w to maksymalnie dużo siły i pracy. Nie wyobrażam sobie, że możemy zrobić film lepszy od tego, na prawdę.

Przypomnijmy, że reżyser Michael Bay również ogłosił, że nie podejmie się reżyserii kolejnej części filmu, a poszukiwania jego zastępstwa mogą być trudniejsze niż się przypuszcza.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…