Coś tam, gdzieś tam... zwolennik japońskiej kinematografii, kina grozy klasy B oraz literatury science-fiction. Grafoman nadnaturalny. Nie przepadam za tanimi sequelami, ludzka bezmyslnością i stężeniem absurdu przekraczającym masę krytyczną. Lubie trolle. Zwłaszcza z czerwona kapusta i sosem czosnkowym.

Kolejne Evil Dead w drodze? 4

Pojawiły się pogłoski, jakoby Sam Raimi pracował nad kolejną, czwarta już odsłoną przygód Asha, z nieodłącznym Brucem Campbellem w roli głównej.

Co prawda Raimi w chwili obecnej prowadzi casting do innego filmu (Oz: The Great in Powerful), jednak mimo to sprawa jakoś przycichnąć nie chce – głównie za sprawą wpisu na twitterze (który należeć ma do samego Campbella) twierdzącego:

Projekt nadal żyje. (…) Świetny jak diabli. Przerażający jak diabli.

Czyżby więc czekał nas powrót grozy, mechanicznej piły, czystego zła i ociekających charyzmą powiedzonek Asha? Wypada tylko zakrzyknąć: hell yeah!

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Quagmire

Obym nie pożałował swoich słów.

Quagmire

Zostawcie już moją ukochaną trylogię w spokoju, nie chcę oglądać filmu "Ash i królestwo Kryształowej Czaszki". To będzie bardzo niepopularna opinia ale już wolałbym zobaczyć remake, ciekawi mnie spojrzenie innego reżysera na ten temat.

Proszę czekać…