Coś tam, gdzieś tam... zwolennik japońskiej kinematografii, kina grozy klasy B oraz literatury science-fiction. Grafoman nadnaturalny. Nie przepadam za tanimi sequelami, ludzka bezmyslnością i stężeniem absurdu przekraczającym masę krytyczną. Lubie trolle. Zwłaszcza z czerwona kapusta i sosem czosnkowym.

Zwiastun Sherlocka Holmesa 2! 3

Dobra wiadomość dla fanów Sherlocka Holmesa. Niedawno pojawiły się dwa plakaty zapowiadające kolejny film Guya Ritchiego, teraz zaś internauci mogą obejrzeć kilka fotosów z filmu i obejrzeć pierwszy zwiastun. Przy okazji na światło dzienne wypłynęło kilka informacji dotyczących fabuły.

Historia koncentrować ma się na poszukiwaniach prowadzonych przez Holmesa i Watsona oraz ich potyczce z niebezpiecznym Moriartym. W śledztwie pomagać ma im starszy brat Sherlocka, Mycroft oraz cyganka Sim. Ponownie pojawić ma się również Irene Adler.

Fabuła ma czerpać sporo wątków z klasycznego opowiadania Conan Doyle’a z 1893 roku pod tytułem "The Final Problem".

W rolach głównych powracają Robert Downey Jr., Jude Law oraz Rachel McAdams, obok nich zobaczymy zaś Noomi Rapace, Jareda Harrisa i Stephena Fry'a. Premiera Sherlocka Holmesa 2 zapowiedziana jest na grudzień tego roku.
Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Asmodeusz 2011-07-19

skaczą, biegają, strzelają i dużo krzyczą jestem ciekaw co z tego wyjdzie, ciekawe czy utrzymają klimat z pierwszej częśći

Jana 2011-07-14

Popieram, popieram! Rzeczowo i ciekawie! Sherlocka Holmesa lubię! Chętnie obejrzę na ile jest wierny prozie Conan Doyle’a, na ile piękny:)
Klimacik Doyle’owski w zwiastunach widać!

Maciek 2011-07-13

Świetny news! Pierwsza część mi się bardzo podobała, czekam niecierpliwie na drugą :)

Proszę czekać…