Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

50/50 i Planeta małp z plakatami 0

Pół na pół to opowieść o 27-letnim Adamie (Joseph Gordon-Levitt), który wiedzie proste i przyjemne życie, ma piękną dziewczynę Rachel (Bryce Dallas Howard) i pracuje w muzeum razem ze swoim najlepszym przyjacielem (Seth Rogen). Wszystko zmienia się, gdy Adam dowiaduje się, że ma raka i podejmuje walkę z chorobą.

Na planie 50/50

Z kolei Geneza planety małp jest opowieścią o tym, jak eksperyment genetyczny ludzi obraca się przeciwko nim. Wszystko za sprawą superinteligentnej małpy, Caesara, który rozpoczyna wojnę o władzę na Ziemi.

Oceń plakaty:

50/5050/50

Geneza planety małpGeneza planety małp

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Jana

Ta małpa (powyżej) patrzy "prosto w oczy" jak gdyby usiłowała czytać myśli, zaś ta z "Twego linku" coś bacznie obserwuje i "kombinuje", no może rzeczywiście zamyślony Caesar:)

Redox

Może i tak, ale kampania tego filmu już ledwo zipie, bazując jedynie na tym jednym spojrzeniu tej małpy (pierwsze zdjęcie jakie zaprezentowano oficjalnie to zamyślony Caesar – http://gfx1.fdb.pl/raz4il.jpg). Kolejne plakaty, łącznie z tym powielały ten schemat. Może w końcu zostanie zaprezentowany poster z aktorami, którzy występują w tej produkcji, bo oprócz komputerowo niewygenerowanych małp i tacy się znajdują.

Jana

Może na kolana nie powała, ale małpa na plakacie ma bardzo inteligentne spojrzenie:)
A przecież o to chodzi, czyż nie?

Redox

Plakat "Genezy…" nie powalający na kolana, poprzednie (nawet ten polski) znacznie lepsze, a poster do "50/50" – tu także szału nie ma (kadr ze zwiastuna, trzeba przyznać bardzo dobrego, wklejono wraz z nazwiskami ekipy i wytwórni ot co).

Jana

"Pożenienie" tych dwóch filmów w rekomendacji-opisie wydaje się co najmniej dziwne:) Nawet data premiery nie jest zbieżna!

Proszę czekać…