Chris Pine nowym Supergliną? 1

Chris Pine, odtwórca roli w Star Treku czy Niepowstrzymanym, jest bliski podpisania kontraktu do roli Alexa Murphy w nowym Robocopie. Jeszcze w kwietniu br. wytwórnia angaż do głównej roli wiązała m.in. z Tomem Cruisem, Johnnym Deppem czy Keanu Reevesem.

Robocop

Prawdopodobny przyszły odtwórca roli Supergliny według nieoficjalnych informacji wypadł bardzo dobrze na castingu do filmu. Na razie jednak nie podpisał umowy z wytwórnią MGM. Jesienią zacznie zdjęcia do kontynuacji Star Treka.

Robocop to remake kultowego filmu Paula Verhoevena z 1987 r. Akcja oryginału rozgrywała się w Detroit. Miasto opanowane jest przez gangi. Po serii morderstw policjantów nikt nie chce stać na straży prawa. Podczas jednej z akcji ginie funkcjonariusz Alex J. Murphy. Jego mózg zostaje wykorzystany do stworzenia policjanta cyborga, RoboCopa. Okazuje się on skuteczny w walce z bandytami. Nie potrafi jednak wystąpić przeciw władzom koncernu, który go stworzył, choć są one powiązane z przestępcami.

Pierwotnie za realizację tej produkcji miał odpowiadać Darren Aronofsky, jednak zrezygnował z projektu. Reżyserem został brazylijski reżyser José Padilha (dwie części Elitarnych). Nad scenariuszem pracuje Joshua Zetumer.

Nie ustalono jeszcze kiedy zaczną się zdjęcia. Premiera filmu zapowiedziana jest rok 2013.

Czy waszym zdaniem 30-letni aktor podoła zadaniu?

Źrodło: http://www.moviehole.net/201143007-chris-pine-to-play-robocop

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Jana

Nie lubię remake’ów! Podobnie jak sci-fi typu Robocop, chociaż ten pierwszy z 1987r. był do obejrzenia. Kontynuacje niekoniecznie:) Ale może po ponad 20 latach będzie to znośne sci-fi:) Bez urazy dla fanów takiej fantastyki!

Proszę czekać…