Chris Pine nowym Supergliną?

Robocop

Chris Pine, odtwórca roli w Star Treku czy Niepowstrzymanym, jest bliski podpisania kontraktu do roli Alexa Murphy w nowym Robocopie. Jeszcze w kwietniu br. wytwórnia angaż do głównej roli wiązała m.in. z Tomem Cruisem, Johnnym Deppem czy Keanu Reevesem.

Prawdopodobny przyszły odtwórca roli Supergliny według nieoficjalnych informacji wypadł bardzo dobrze na castingu do filmu. Na razie jednak nie podpisał umowy z wytwórnią MGM. Jesienią zacznie zdjęcia do kontynuacji Star Treka.

Robocop to remake kultowego filmu Paula Verhoevena z 1987 r. Akcja oryginału rozgrywała się w Detroit. Miasto opanowane jest przez gangi. Po serii morderstw policjantów nikt nie chce stać na straży prawa. Podczas jednej z akcji ginie funkcjonariusz Alex J. Murphy. Jego mózg zostaje wykorzystany do stworzenia policjanta cyborga, RoboCopa. Okazuje się on skuteczny w walce z bandytami. Nie potrafi jednak wystąpić przeciw władzom koncernu, który go stworzył, choć są one powiązane z przestępcami.

Pierwotnie za realizację tej produkcji miał odpowiadać Darren Aronofsky, jednak zrezygnował z projektu. Reżyserem został brazylijski reżyser José Padilha (dwie części Elitarnych). Nad scenariuszem pracuje Joshua Zetumer.

Nie ustalono jeszcze kiedy zaczną się zdjęcia. Premiera filmu zapowiedziana jest rok 2013.

Czy waszym zdaniem 30-letni aktor podoła zadaniu?

Źrodło: http://www.moviehole.net/201143007-chris-pine-to-play-robocop


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.