Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Plakat i zwiastun Pandemii 4

Świat staje w obliczu strasznego zagrożenia, które stanowi, wyjątkowo szybko rozprzestrzeniająca się, śmiertelna choroba. Zostaje powołany międzynarodowy zespół samych najlepszych lekarzy, by rozprawić się z wybuchem epidemii.

Kadr z filmu

Film ma być nakręcony w technologii 3D, a w obsadzie znaleźli się: Matt Damon, Marion Cotillard, Kate Winslet, Gwyneth Paltrow, Jude Law, Bryan Cranston i Laurence Fishburne.

Reżyseruje Steven Soderbergh, a premiera w Polsce już w październiku tego roku.

Plakat (teaser):

ContagionContagion

Zwiastun:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

Avatar square 200x200
MJ_MARTINO 2011-07-19

Może w IMAXie robił wrażenie :) Tytuł to Sanctum:P a nie Sacrum.
2D jest w miarę do obejrzenia ale żadnej rewelacji.. a efekt podwonych eskapad nie robi dużego wrażenia.. sama historia fajna .. i tyle było dobrego z tego filmu W mojej ocenia dostał aż 5/10

Quagmire 2011-07-14

Soderbergh jest maniakiem nowinek które mają odmienić kino, wcześniej objawiało się to tylko w sprawach dystrybucji ale pewnie teraz skusił się też na 3D.

Adrian 2011-07-14

Rzecz gustu. Osobiście chwalę sobie np. filmy dokumentalne z akcją dziejącą się pod wodą – tutaj 3D oglądane w IMAX wygląda perfekcyjnie:) I szczerze polecam.

Redox 2011-07-14

Akurat "Sacrum" nie oglądałem (jeszcze?), ale czytałem wiele opinii, jako że wykorzystanie w tej produkcji efektu 3D było jednym z najlepszych od czasu"Avatara" :)

Adrian 2011-07-14

3D raczej wepchane na siłę. A niech wlezie-pomyślał producent;)
Podobnie jak w przypadku filmu Sanctum 3D, choć tutaj akurat film starał się bronić fabułą.
Odnoszę wrażenie, że obecne produkcje to takie garnuszki Panoramixa-jak się da jeszcze coś (3D) wcisnąć, to niech będzie.
Jak dla mnie ten film to taka nowa EPIDEMIA z Mattem Damonem zamiast Dustina Hoffmana, z tym że zwiastun poprzednika bardziej do mnie trafił.

Proszę czekać…