Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

UPDATE: Nowe fotki Spider-Mana 3

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia promujące film Marca Webba pt. The Amazing Spider-Man. W tym trójwymiarowym projekcie w głównych rolach występują: Andrew Garfield (Peter Parker), Rhys Ifans (Dr. Connors), Emma Stone (Gwen Stacy), Martin Sheen (wujek Ben Parker) oraz Chris Zylka (Eugene "Flash" Thompson).

The Amazing Spider-Man (2012)

Obraz pojawi się w kinach w Polsce 6 lipca 2012 roku.

Zobacz nowe zdjęcia:

The Amazing Spider-ManThe Amazing Spider-ManThe Amazing Spider-ManThe Amazing Spider-ManThe Amazing Spider-ManThe Amazing Spider-ManThe Amazing Spider-ManThe Amazing Spider-ManThe Amazing Spider-ManThe Amazing Spider-ManThe Amazing Spider-ManThe Amazing Spider-ManThe Amazing Spider-ManThe Amazing Spider-ManThe Amazing Spider-ManThe Amazing Spider-ManThe Amazing Spider-ManThe Amazing Spider-ManThe Amazing Spider-ManThe Amazing Spider-ManThe Amazing Spider-ManThe Amazing Spider-ManThe Amazing Spider-ManThe Amazing Spider-ManThe Amazing Spider-ManThe Amazing Spider-ManThe Amazing Spider-ManThe Amazing Spider-ManThe Amazing Spider-ManThe Amazing Spider-ManThe Amazing Spider-ManThe Amazing Spider-ManThe Amazing Spider-ManThe Amazing Spider-ManThe Amazing Spider-ManThe Amazing Spider-Man

UPDATE:

Pojawiła się informacja, że w przyszłym tygodniu swoją premierę będzie miał zwiastun filmu! Z pewnością znajdziecie go w naszym serwisie w dniu premiery!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

Quagmire

Normalna jakość tych zdjęć+ Ifans jako Connors
http://comicbookmovie.com/fansites/joshw24/news/?a=41745
Nadal ten design na kolana nie rzuca…

Redox

Akurat na tych zdjęciach tak strasznie ta maska nie wygląda, dość ładnie to zatuszowali. Porównując to z wcześniejszymi fotkami czy (o zgrozo!) ze zdjęciami z planu nie jest najgorzej :)

Quagmire

Pojawiła się już pierwsza fotka w normalnej jakości. Dla mnie słabiutko to wygląda
http://comicbookmovie.com/fansites/joshw24/news/?a=41732

Ronaldinho

Pytanie jeszcze co się dzieje z tak długimi dość włosami podczas zakładania maski, przecież to na pewno niesamowicie przeszkadza, ale pewnie jakby miał krótsze to już nie byłby taki cool metroseksualny.

Quagmire

Prawdopodobnie pochodzą z telewizyjnej reklamy, za kilka dni powinna pojawić się lepsza jakość.

Proszę czekać…