Twórca Pulp Fiction zostanie łotrem

Quentin Tarantino i Kaori Momoi w filmie Sukiyaki Western Django

Najprawdopodobniej Quentin Tarantino (Pulp Fiction, Bękarty wojny) otrzyma angaż w westernie The Angel, the Brute and the Wise. Zagra niewielką rolę jednego z trzech filmowych łotrów, którzy stają na drodze głównego bohatera.

Reżyserem jest Włoch Franco Nero. Co ciekawe film z 1966 r. Django, w którym zagrał tytułową postać, ma być pierwowzorem do powstającego dopiero filmu Tarantino Django Unchained, w którym Nero wcieli się w rolę Amerigo Vassepi.

O fabule niewiele wiadomo. Obraz zapowiadany jest jako spaghetti western, oddający hołd postaciom związanych z tym nurtem jak John Huston i Sergio Leone.

Nie jest to pierwsze doświadczenie twórcy Jackie Brown z gatunkiem westernu. W 2007 r. wcielił się Ringo w westernie Sukiyaki Western Django Takashi Miike'a.

W The Angel, the Brute and the Wise zagrają także Treat Williams i Keith Carradine.

Źrodło: http://www.guardian.co.uk/film/2011/jul/14/quentin-tarantino-franco-nero-western


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.