Jaszczur u boku Bonda!

Rhys Ifans w filmie Greenberg

Oficjalnie ogłoszono pojawienie się Rhysa Ifansa (Greenberg, Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I) w najnowszym filmie o przygodach agenta Jej Królewskiej Mości (tytuł roboczy – Bond 23). Nie jasne jest na razie w jaką postać miałby się wcielić. Nieznana jest także fabuła filmu, jednak spekuluje się, że scenariusz miałby być oparty na opowiadaniu "OO7 in New York". Aktor niedawno zakończył pracę na planie filmu The Amazing Spider-Man.

W rolę agenta 007 wcieli się, po raz trzeci, Daniel Craig. Za reżyserię odpowiada Sam Mendes (American Beauty, Droga do szczęścia).

W obsadzie są również: Javier Bardem, Ralph Fiennes, Judi Dench (M) i Naomie Harris (Moneypenny). Do kin w USA film trafi 9 listopada przyszłego roku.

Źrodło: http://www.lovefilm.com/news/Rhys-Ifans-Reuniting-with-Daniel-Craig-for-Bond-23?cid=lfrss_news


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.