Jaszczur u boku Bonda! 2

Oficjalnie ogłoszono pojawienie się Rhysa Ifansa (Greenberg, Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I) w najnowszym filmie o przygodach agenta Jej Królewskiej Mości (tytuł roboczy – Bond 23). Nie jasne jest na razie w jaką postać miałby się wcielić. Nieznana jest także fabuła filmu, jednak spekuluje się, że scenariusz miałby być oparty na opowiadaniu "OO7 in New York". Aktor niedawno zakończył pracę na planie filmu The Amazing Spider-Man.

Rhys Ifans w filmie Greenberg

W rolę agenta 007 wcieli się, po raz trzeci, Daniel Craig. Za reżyserię odpowiada Sam Mendes (American Beauty, Droga do szczęścia).

W obsadzie są również: Javier Bardem, Ralph Fiennes, Judi Dench (M) i Naomie Harris (Moneypenny). Do kin w USA film trafi 9 listopada przyszłego roku.

Źrodło: http://www.lovefilm.com/news/Rhys-Ifans-Reuniting-with-Daniel-Craig-for-Bond-23?cid=lfrss_news

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Jana

Jak to mówią? Do trzech razy sztuka:) Mimo że Craig zaskoczeniem nie jest, bo już bywał Bondem, ja jeszcze jakoś do niego się nie przekonałam.
Chyba ciągle mam w pamięci wszystkich poprzednich "Bondów" z legendarnym Seanem Connery i Rogerem Moore, którzy zagrali agenta 007 w największej liczbie filmów! "Efektownymi" przystojniakami – Bondami – byli Brosnan i Dalton. Mało kto zaś pamięta, że jeden raz zdarzyło się Bonda zagrać w 1969r. Georgowi Lazenby, australijskiemu aktorowi i modelowi.
A najbardziej cieszy mnie, że będzie grał też Javier Bardem:)

Proszę czekać…