SDCC: Akcja Genezy planety małp 6

Pojawił się klip z Comic Con filmu Geneza planety małp, w którym widzimy efekt pracy firmy Weta Digital (Avatar) nad cyfrowymi małpami. Przywódcę małp, Caesara gra Andy Serkis.

Geneza planety małp

Reżyseruje Rupert Wyatt, a w obsadzie są James Franco, John Lithgow, Freida Pinto, Andy Serkis, Brian Cox, Tom Felton oraz David Oyelowo.

Akcja rozgrywa się w czasach obecnych w San Francisco. Jest to opowieść o tym, jak eksperymenty genetyczny ludzi obraca się przeciwko nim. Wszystko za sprawą superinteligentnej małpy, Caesara, który rozpoczyna wojnę o władzę na Ziemi.

Za efekty specjalne odpowiada WETA Digital, firma znana z pracy przy Avatarze i Władcy Pierścieni.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Redox 2011-07-22

Jestem podobnego zdania co użytkownik nade mną. Z chęcią przymknę oko na takie elementy, jeżeli film będzie miał coś do zaoferowania, a z dotychczasowych spotów wynika, że są na to realne szanse.

ges28 2011-07-22

Film do obejrzenia na YT:/
Z przyjemnością oglądne ten film a co do"strzelania" i weliminowania problemu super inteligentnych małp to ludzie nie byli na to gotowi(zbyt słabi) i sami doprowadzili do takiej sytuacji.

Quagmire 2011-07-22

W pełni popieram, nie wróży to dobrze dla tego filmu. Ten klip jest absurdalny albo walczą na koniu albo nie mogą trafić w wielkiego goryla, to będzie klapa.

Ronaldinho 2011-07-22

Jakoś mi się nie chce wierzyć, że przy dzisiejszej możliwości wojska tych małp, niezależnie od populacji, nie dało się wystrzelać :)

Proszę czekać…