SDCC: Epicki 4. sezon Wojen Klonów 0

Podczas San Diego Comic Con zaprezentowano kilka klipów z 4. sezonu serialu Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów. Dwa z nich dostępne są w Internecie – jeden to urywek epickiej bitwy z premierowego odcinka, a drugi to przedstawienie pierwszej w uniwersum Gwiezdnych Wojen mandaloriańskiej wojowniczki (w tej roli Katee Sackhoff z Battlestar Galactica).

Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów

4. sezon nosi tytuł "pola bitwy" i wszystko wskazuje na to, że tym razem tytułowe Wojny Klonów będą obecne w serialu. Wszystkie zaprezentowane na panelu klipy prezentowały bardzo duże i widowiskowe starcia wielkich armii, czyli to, czego fani oczekiwali do tym serialu.

Premiera zaplanowana na jesień tego roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

ges28

Przydałby się ten dłuższy trailer.Czekam na następne zapowiedzi.

zAwI

Jakoś mało epicki ten zwiastun. Ostatnio słowo 'epicki' używane jest za często i zastanawiam się, jak rozumieć znaczenie tego słowa, poza oczywistym "magnesem" na widzów/czytelników. Coś jak hasła, że dana produkcja będzie emitowana w 3D. Kiedyś może przyciągało to uwagę, obecnie zaś działa często jak płachta na byka, mając szczególnie w pamięci wielkie produkcje z marnym efektem głębi.

walek07

niby to tylko star wars… ale… :/ miecze świetlne i lasery pod wodą? a mógł powstać taki fajny klimat walki w ciszy… "/

Proszę czekać…