SDCC: Fragmenty Wonder Woman 3

Na tegorocznym Comic Con w San Diego zaprezentowano fragmenty pilota serialu stacji NBC – Wonder Woman, który nie doczeka się jednak premiery. Po nakręceniu pilota stacja zdecydowała zawiesić dalszą produkcję serialu.

Adrianne Palicki jako Wonder Woman

Pilot serialu Wonder Woman miał powstać na podstawie komiksu autorstwa Williama Moultona Marstona wydawnictwa DC Comics o tym samym tytule. Produkcja ta miała być remake’iem serii emitowanej w latach 1975-1979.

Poniżej prezentujemy fragmenty pilota serialu:

W rolach głównych obok Adrianne Palicki jako Wonder Woman mieli wystąpić m. in. Cary Elwes jako Henry Demeter i Elizabeth Hurley jako Veronica Cale.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Avatar square 200x200
HeRr 2011-07-24

Dla mnie wygląda to przekomicznie, nie dziwię się że nie poszło dalej. A co do YT to serwis ma mega wielkie koszty i nie zarabia, więc wcale nie dziwię się że chce przynajmniej ściągać userów do siebie żeby zrobić trochę kasy na reklamach.

Jana 2011-07-23

No i dobrze, że premiery nie doczeka! Po pierwsze znowu na podstawie komiksu (z czego niektórzy uczynią zarzut, że się czepiam!) po raz kolejny! Po drugie zaś, znowu remake! Widać amerykańskim twórcom filmowym wyczerpały się pomysły, więc albo remake, albo komiks:) Albo jedno i drugie! Co za dużo to nie zdrowo, więc nie ma czego żałować, a i fragmenty pilota o tym przekonują.

walek07 2011-07-23

a tam, bardzo ładna jest Adrianne :) przecież to są fragmenty bez obróbki, nie ma się co czepiać… ja bym dał szansę na przynajmniej kilka odcinków :/ na pewno nie byłoby słabsze od takiego Smalvile, a ono się utrzymało przez 10 sezonów… można też było na próbę wrzucić Wonder Woman do kilku odcinków Smalvile… lub kurde… choćby jak Mortal Kombar serial w necie….

Quagmire 2011-07-23

Prawdziwy koszmar, do tego bohaterka sprawia naprawdę niesympatyczne wrażenie.

Adrian 2011-07-23

Nie dziwię się decyzji o losach serialu. Po tych klipach także kasy bym nie wyłożył. I jeszcze Cary Elwes, któremu poważne miny nigdy nie wychodzą przed kamerą ;]

Proszę czekać…