SDCC: Akcja w zwiastunie Haywire 1

Haywire to opowieść o agentce wywiadu, która zostaje zdradzona przez jednego ze swoich bliskich współpracowników. Kobieta postanawia dowiedzieć się, kto zdradził wrogom o jej misji, w wyniku, której ucierpiało kilka niewinnych osób.

Gina Carano

Jest to debiut aktorski Giny Carano, znanej zawodniczki turniejów mieszanych sztuk walki, która od lat trenuje muay thai. Za choreografię walk odpowiadają J.J. Perry i Jonathan Eusebio.

Reżyseruje Steven Soderbergh, w filmie wystąpią: Gina Carano, Michael Fassbender, Ewan McGregor (I), Bill Paxton, Channing Tatum, Antonio Banderas (I) i Michael Douglas.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Quagmire

Jakby to był film z Cynthią Rothrock na Polsacie to nikt by na to nie spojrzał ale oczywiście kręci to Soderbergh i są gwiazdy więc nagle to kogokolwiek obchodzi. Mnie na pewno nie.

drfalck

to dla mnie dziwne ze taki dobry reżyser kręci takie coś….

Pitero29

Czyżby pokazali już całą rolę Fassbendera?

Adam_Siennica

No ja się kompletnie nie zgodzę – zwiastun pokazuje świetne kino akcji z dobrą choreografią, którego w kinie opanowanym przez puste efekty specjalne nie ma. Soderbergh potrafi robić filmy i jestem zainteresowany. Obsadzenie Giny Carano i zrobienie filmu ze sztukami walki mnie kupiło.
Dla mnie to jest strzał w dziesiątkę i zwiastun prezentuje się pod tym względem znakomicie, gwarantując dużo akcji opartej na realiźmie ala Bourne.

alienK

A mi sekwencje walk przypadły do gustu! Żadne pitu pitu tylko wpie*dol soczysty!

Proszę czekać…