Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Harrison Ford jako Wyatt Earp 0

Harrison Ford dopiero co skończył odgrywać rolę starego kowboja w filmie Kowboje i obcy, a już wiadomo, że powróci do podobnego, westernowego, klimatu.

Harrison Ford w Kowbojach i obcych

Aktor ma odegrać rolę Wyatta Earpa w filmie pt. Black Hats będącego adaptacją powieści autorstwa Maxa Allana Collinsa. Collins jest m.in. autorem komiksu, na podstawie którego powstał scenariusz do Drogi do zatracenia.

Scenariusz powstaje przy pomocy współscenarzysty hitu kinowego 300Kurta Johnstada.

Historia będzie mieszała fikcję i fakty, opowiadając o starszym Earp’ie, który spędził ostatnie lata swojego życia jako prywatny detektyw i konsultant filmowy w Los Angeles. Fabuła wymaga aby przyjaciel i rywal Earpa – Doc Holliday, miał syna, mieszkającego obecnie w czasach prohibicji w Nowym Jorku. Podczas gdy Holliday od dawna nie żyje, syn wpakowuje się w kłopoty z gangsterem, Al Capone. Wyatt Earp do pomocy z Bat’em Mastersonem, jednym z jego byłych zastępców, a obecnie dziennikarzem sportowym dla New York Morning Telegraph, ruszają do walki na sześciostrzałowce przeciwko karabinom maszynowym mafii.

Data premiery nie jest jeszcze znana.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Jana

Tak, w komediach też! Ale tych było chyba najmniej w jego dorobku…
No i oczywiście niezapomniany Indiana Jones!

Adam_Siennica

W komediach też daje radę ;p

Jana

Wyatt Earpa to legendarna postać Dzikiego Zachodu! Świetnie, że tę rolę powierzono Harrisonowi Fordowi. To znakomity aktor, chociaż zbliża się do siedemdziesiątki:) W końcu debiutował również w westernie jakoś pod koniec lat sześćdziesiątych(?)
Sprawdza się w każdej roli! Od kryminałów, thrillerów, westernów, poprzez sci-fi do "romansowych dramatów".

Proszę czekać…