Pasjonat filmu. Pasjonat rysunku. Pasjonat kobiety. Pasjonat trunku.

Nowe zdjęcia Dredda 1

Magazyn Empire dostarczył nam kolejną paczkę zdjęć z nadchodzącej produkcji Dredd w reżyserii Pete'a Travisa.

W filmie wystąpią m.in.: Karl Urban (Sędzia Dredd), Lena Headey (Madeline "Ma-Ma" Madrigal ) oraz Olivia Thirlby (Cassandra Anderson).

Filmy ma być wierniejszą i poważniejszą adaptacją niż produkcja Sylvestra Stallone. Sędzia Dredd ma mieć kategorię wiekową R.

Akcja rozgrywa się na ulicach futurystycznego miasta Mega City One. Dredd jest jednym z najgroźniejszych sędziów, który jednocześnie jest sędzią i katem.

!! Uwaga !!

Jak podaje magazyn Empire, sędzia Dredd nie zdejmie swojego hełmu przez cały czas trwania filmu. Podobno jest to spowodowane ożywioną krytyką produkcji Sędzia Dredd z 1995 roku, gdzie przez większą część seansu widz oglądał twarz Sylvestra Stallone zamiast rozpoznawalnego hełmu groźnego sędziego.

Jak Wam się podoba Karl Urban w roli Dredda?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

zAwI

To samo piszę od kiedy tylko pojawiła się informacja o Urbanie :) Nie najlepszy wybór. A najgorsze jest wykrzywianie mordy na siłę, aby tylko było podobnie jak w komiksie. Pomimo, że aktor pewnie nie szantażował nikogo, aby dostać angaż :P to jednak jemu najbardziej się oberwie jeżeli marnie wypadnie na ekranie. I to nie za rolę, a za wygląd (przyznam, że na okładce EMPIRE wygląda … mało przekonująco).

Wolff

Dokładnie…aktora lubię ale jakoś ta krzywa morda Stallona lepiej wyglądała z pod tego chełmu:))

alienK

"I Am the mizerny Judge Dredd!!!!!!!!!!"

Proszę czekać…