MNetwork – nowa jakość w reklamie 5

Wraz z dzisiejszym dniem oficjalnie w życie wchodzi nowa internetowa sieć multimedialna MNetwork, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom odbiorców, przedstawiając im zróżnicowaną ofertę merytoryczną.

W skład sieci wchodzą portale Hatak.pl, FDB.pl, Kawerna.pl, TwojePc.pl, IRJ.pl i FilmMusic.pl.

Różnorodna tematyka portali, od seriali, filmów, przez książki, sprzęt komputerowy na muzyce kończąc sprawi, że każdy odbiorca wchodząc na jedną stronę będzie mógł podróżować po wszystkich stronach i zaznajamiać się z wysokiej jakości treścią.

Działalność sieci polega na bliskiej, partnerskiej współpracy, która opiera się na kilku znaczących elementach:

1. Współtworzenie, wymiana i promocja treści merytorycznych, co przekłada się na zwiększoną jakość każdej strony w sieci.
2. Wzajemna promocja stron, dzięki czemu odbiorca nie znający innych części MNetwork, będzie mógł się z nimi zapoznać i polubić.
3. Wspólne rozmowy z partnerami o współpracy promocyjnej, co przełoży się na korzyści dla każdej ze stron, zwłaszcza dla czytelników.

Najważniejszym celem MNetwork jest dostarczanie czytelnikom najlepszych treści w sieci. Dzięki temu, że będą dostępne z jednego miejsca, zaoszczędzi to odbiorcom czasu na poszukiwanie informacji w Internecie. Takim sposobem MNetwork stanie się drugim domem dla polskich internautów.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Thoran

Fajna sprawa ;)

ToxicBreath

Super sprawa :) Życzę owocnej współpracy i oby wasze strony nie zasypały reklamy i inne komercyjne pierdoły:p

Proszę czekać…