Fergie w remake'u Halloween

Rob Zombie wyreżyseruje nową wersję słynnego Halloween Johna Carpentera. W jednej z ról zobaczymy wokalistkę The Black Eyed Peas, Stacey Ferguson, znaną jako Fergie. Od dziś wiemy także, kto zagra młodego Michaela Myersa, w rolę tą wcieli się Daeg Faerch.

Piosenkarka wcieli się w postać Laurie, którą w oryginale zagrała Jamie Lee Curtis. Aktorski talent Fergie można było ostatnio podziwiać w obrazie Posejdon Wolfganga Petersena.

Zombie tłumaczy, że jego film nie będzie typową przeróbką klasyka. – W zasadzie będzie to prequel opowiadający o wczesnych latach Michaela Myersa, a równocześnie częściowy remake – mówi reżyser i muzyk. – W sumie będzie tam więcej nowych treści, niż prostego kopiowania. Rozmawiałem o tym z Johnem Carpenterem, który zaaprobował mój pomysł.

Dyskografię byłego frontmana grupy White Zombie zamyka longplay Educated Horses z marca 2006 roku. Jego ostatnie kinowe dzieło to Bękarty diabła. Produkcja gościła w kinach latem ubiegłego roku.

Gwiazda The Black Eyed Peas zadebiutowała solo we wrześniu płytą The Dutchess.

Kadr z filmu Halloween 1978Kadr z filmu Halloween 1978

Halloween to jeden z horrorów, który zapoczątkował gatunek zwany slasherem. Michael Myers mając 6 lat trafia do szpitala psychiatrycznego, ponieważ wcześniej brutalnie zamordował swoją rodzinę. Po 15 latach Michael ucieka ze szpitala, zakłada białą maskę i zaczyna siać grozę w czasie święta Halloween w okolicy domu, w którym zabił swoją rodzinę. Doktor Loomis postanawia powstrzymać psychopatycznego Michaela. Loomis wie, że jedynym sposobem na powstrzymanie mordercy jest zabicie go. Do tej pory powstało siedem kontynuacji horroru Johna Carpentera.

megafon.pl / własne


Ronaldinho
"May the Force Be With You"