Pasjonat filmu. Pasjonat rysunku. Pasjonat kobiety. Pasjonat trunku.

Pierwsze zdjęcie Supermana 4

Warner Bros. Pictures oraz Legendary Pictures opublikowały pierwsze zdjęcie z szykowanej produkcji Man of Steel w reżyserii Zacka Snydera. Na dostarczonej fotografii widzimy aktora Henry'ego Cavilla w roli Supermana.

Za produkcję filmu odpowiadają Charles Roven, Emma Thomas, Christopher Nolan oraz Deborah Snyder. Scenariusz napisał David S. Goyer.

W filmie wystąpią także Amy Adams (Lois Lane), Laurence Fishburne (Perry White – redaktor naczelny Daily Planet), Diane Lane i Kevin Costner jako przybrani rodzice Supermana Martha i Jonathan Kent, Julia Ormond (Lara Lor-Van) oraz Russell Crowe (Jor-El). Przeciwników Supermana zagrają Michael Shannon (Generał Zod) oraz Antje Traue (Faora – partnerka Zoda).

Premiera filmu planowana jest na 14 czerwca 2013.

Kliknij na obrazek, aby zobaczyć zdjęcie w pełnej rozdzielczości

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

hqpoznan

Fajnie wygląda podoba mi się to. Strój faktycznie bardzo dobry, trochę materiał podobny do tego z The Amazing Spider Man ale i tak fajny. Mam nadzieję ze film nie będzie taką kupą jak ten ostatni o Super-Manie

Quagmire

Świetny strój, bardzo podoba mi się duże logo, dzięki wzorkowi na materiale udało się też uniknąć efektu "obcisłej rajstopy" który cechował strój Routha. Do tego wydaje się, że nie nosi gaci na wierzchu a kolory będą maksymalnie stonowane. Jestem na tak!

zAwI

Może ciotka Kent za długo prasowała trykot i się logo rozjechało :P

Redox

Strój w porządku, ale wydaje mi się, że logo na klatce piersiowej jest ciut za duże.

Proszę czekać…