Włoski plakat A Dangerous Method 1

W sieci zaprezentowano włoski plakat nowego filmu Davida Cronenberga A Dangerous Method.

Viggo Mortensen i Michael Fassbender w filmie Davida Cronenberga

Autorem scenariusza jest laureat Oscara za Pokutę Christopher Hampton. W rolach głównych zobaczymy: Viggo Mortensena, Keira Knightley, Michaela Fassbendera i Vincenta Cassela.

Zobacz plakat:

Plakat filmu A Dangerous MethodPlakat filmu A Dangerous Method

Carl Jung jest uczniem doświadczonego uczonego Zygmunta Freuda. Pod opieką starszego mentora poznaje techniki pozwalające na zaglądanie w głąb ludzkich umysłów i wyłanianie z nich najmroczniejszych pragnień. Pewnego dnia do szpitala psychiatrycznego, w którym pracuje Jung, przywieziona zostaje młoda i piękna pacjentka – Sabina. Wkrótce relacja między nim a nowoprzybyłą zacznie wykraczać daleko poza zwyczajny schemat leczenia. Rodzący się między tą parą ognisty romans staje na drodze dalszej współpracy Junga z jego dotychczasowym przełożonym – Freudem. Obaj zaczynają między sobą ostro rywalizować. Dzięki Sabinie, Carl staje u progu odkrycia całkowicie nowatorskiej i niezwykle kontrowersyjnej metody leczenia ludzi chorych psychicznie. Dzięki niej będzie mógł poznać głęboko skrywane i nigdy niewypowiedziane sekrety.

Film powalczy o Złotego Lwa na tegorocznym festiwalu w Wenecji, a także zostanie zaprezentowany podczas festiwalu w Toronto. Polska premiera zaplanowana jest już na 4 listopada 2011 r. Dystrybutorem jest Monolith Films.

Źrodło: http://www.google.pl/url?sa=t&source=newssearch&cd=2&ved=0CCgQqQIwAQ&url=http%3A%2F%2Fblogs.indiewire.com%2Ftheplaylist%2Farchives%2F2011%2F08%2F04%2Fcronenbergs_a_dangerous_method_solondzs_dark_horse_gilliams_wholly_family_g%2F&rct=j&q=a%20dangerous%20me

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…