Pasjonat filmu. Pasjonat rysunku. Pasjonat kobiety. Pasjonat trunku.

Spider-Man 2 w 2014 roku 3

Studio Columbia Pictures jest tak bardzo pewne sukcesu nowej serii o przygodach Człowieka Pająka, że ogłosiło datę premiery kontynuacji filmu The Amazing Spider Man w reżyserii Marca Webba.

Przypomnijmy, że pierwsza część trafi do kin dopiero w lipcu 2012.

Zapowiedziana data premiery The Amazing Spider-Man 2 to 2 Maja 2014 roku. Oznacza to, że Spider-Man otwierałby sezon letni w kinach!

Rokowania Columbia Pictures są bardzo optymistyczne. Pamiętajmy jednak, że w przypadku filmu Blade sytuacja miała się podobnie, a cała seria została bardzo dobrze przyjęta.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Piotr Biernacki 2011-08-07

Osobiście mam cichą nadzieję, że ta nowa seria zanotuje klapę. Na razie nic nie wskazuje, by tłumy poszły do kin. Ale wszystko jest możliwe.

Quagmire 2011-08-06

Strasznie są pewni swego, trochę nawet tak jakby mieli gdzieś opinie widzów. Seria Raimiego notowała w USA tak kosmiczne wyniki, że jeśli reboot/remake osiągnie tam poniżej 300 mln$ to uznam to za finansowe rozczarowanie.

Adrian 2011-08-06

Co do jednego muszę się zgodzić – reprodukcja serii, która jeszcze nie tak dawno bardzo dobrze się sprzedała, jest co najmniej dziwna. To samo było z Dark Water-najpierw wersja azjatycka w kinach, a kilka lat później, to samo w wersji anglojęzycznej. Różnica taka, że młody Spidey będzie miał innego wroga i inną miłość, a więc inną przygodę. Yeeahhhh!! i tłumy lecą do kin. Hollywood to ostatnio taka mikrofalówka, w której po latach świetności ogrzewane są te same kotlety, z inną przyprawą. Nie lepiej jednak ugotować coś nowego? Ja nowego Pajączka obejrzę, ale tylko po to, by zobaczyć, czy twórcy nie przejechali się ze swoim pomysłem=czy przeskoczy wysoko postawioną poprzeczkę i na pewno podzielę się tym. Skoro mamy ponownie wydać kasę na 'prawie to samo', to niech chociaż będzie z jajem.

Piotr Biernacki 2011-08-06

Wkurzają mnie te serie, które ciągle się powtarzają. Powtórka z rozrywki.

Proszę czekać…