Pasjonat filmu. Pasjonat rysunku. Pasjonat kobiety. Pasjonat trunku.

Spider-Man 2 w 2014 roku 3

Studio Columbia Pictures jest tak bardzo pewne sukcesu nowej serii o przygodach Człowieka Pająka, że ogłosiło datę premiery kontynuacji filmu The Amazing Spider Man w reżyserii Marca Webba.

Przypomnijmy, że pierwsza część trafi do kin dopiero w lipcu 2012.

Zapowiedziana data premiery The Amazing Spider-Man 2 to 2 Maja 2014 roku. Oznacza to, że Spider-Man otwierałby sezon letni w kinach!

Rokowania Columbia Pictures są bardzo optymistyczne. Pamiętajmy jednak, że w przypadku filmu Blade sytuacja miała się podobnie, a cała seria została bardzo dobrze przyjęta.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Beznickowy

Osobiście mam cichą nadzieję, że ta nowa seria zanotuje klapę. Na razie nic nie wskazuje, by tłumy poszły do kin. Ale wszystko jest możliwe.

Quagmire

Strasznie są pewni swego, trochę nawet tak jakby mieli gdzieś opinie widzów. Seria Raimiego notowała w USA tak kosmiczne wyniki, że jeśli reboot/remake osiągnie tam poniżej 300 mln$ to uznam to za finansowe rozczarowanie.

zAwI

Co do jednego muszę się zgodzić – reprodukcja serii, która jeszcze nie tak dawno bardzo dobrze się sprzedała, jest co najmniej dziwna. To samo było z Dark Water-najpierw wersja azjatycka w kinach, a kilka lat później, to samo w wersji anglojęzycznej. Różnica taka, że młody Spidey będzie miał innego wroga i inną miłość, a więc inną przygodę. Yeeahhhh!! i tłumy lecą do kin. Hollywood to ostatnio taka mikrofalówka, w której po latach świetności ogrzewane są te same kotlety, z inną przyprawą. Nie lepiej jednak ugotować coś nowego? Ja nowego Pajączka obejrzę, ale tylko po to, by zobaczyć, czy twórcy nie przejechali się ze swoim pomysłem=czy przeskoczy wysoko postawioną poprzeczkę i na pewno podzielę się tym. Skoro mamy ponownie wydać kasę na 'prawie to samo', to niech chociaż będzie z jajem.

Beznickowy

Wkurzają mnie te serie, które ciągle się powtarzają. Powtórka z rozrywki.

Proszę czekać…