Skarżą się na n 0

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta otrzymał skargi od abonentów platformy cyfrowej N. Klienci skarżą się m.in. na przerwy w emisji niektórych programów. Urząd nie wyklucza wszczęcia postępowania wyjaśniającego w tej sprawie.

Telewizja nowej generacjiTelewizja nowej generacji

O skargach, które wpłynęły do UOKiK, poinformowała Gazeta Wyborcza. – Dotyczyły one głównie możliwości wprowadzenia konsumentów w błąd głównie w związku z brakiem obiecanych w ofercie kanałów. Ponadto konsumenci skarżą się na wadliwość anten, problemy techniczne w transmisji sygnału – tłumaczy nam Małgorzata Cieloch, rzecznik prasowy UOKiK.

Co zrobi Urząd w związku ze skargami klientów? – Obecnie analizujemy skargi i rozważamy wszczęcie postępowania wyjaśniającego – odpowiada nam Cieloch.

Katarzyna Szczepanik z ITI Neovision, do której należy platforma N, odpiera zarzuty. Tłumaczy nam, że anteny przeszły badania Instytutu Łączności na terenie kraju. Przypomina, że w regulaminie N jest mowa, o tym, iż platforma zastrzega sobie możliwości przerw w nadawaniu niektórych kanałów. Szczepanik zaznacza także, że w N dostępne są wszystkie zapowiadane programy.

źródło: medialink.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Neo10

Mam n-ke i odbieram ją bez najmniejszych problemów ;] choć mam do niej antene kupioną oddzielnie 80cm i dobry konwerter gdyż fakt jakość anten dodawanych przez producenta jest śmiesznie mała ;]

Proszę czekać…