Polskie Kac Vegas? 2

Kac Wawa – taki tytuł będzie nosił film, który ma być polską wersją kasowego filmu Kac Vegas. Takie informacje ujawnił niedawno Borys Szyc w rozmowie z Przekrojem.

Borys Szyc w filmie Kret

Oprócz Szyca w obsadzie pojawią się także Antoni Pawlicki i Sonia Bohosiewicz. Na reżysera tego projektu wybrano Łukasza Karwowskiego (Mała wielka miłość).

Za produkcję odpowiada Jacek Samojłowicz, który pracował wcześniej już z Szycem przy filmach Ixjana. Z piekła rodem i Wojna polsko-ruska.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

Beznickowy

Nie znasz polskich widzów? Pójdą!
Szyc to ogólnie ostatnio chciałby grywać w remakach amerykańskich hitów. Coś wspominał, że chciałby być jak Hank Moody w polskiej wersji "Californication".
No nie wiadomo, na razie "Kac Wawa" to tytuł roboczy.

N_U_D_Z_I_A_R_Z

chociaz tyle że nie bedzie sie nazywał "kac vegas w warszawie"..

Quagmire

Jeśli jeszcze będzie to promowane najmarniejszym, najbardziej żałosnym hasłem reklamowym świata "Polska odpowiedź na Kac Vegas" to zarzygam monitor.

jacks

To jest Polska – polecą. Zawsze mnie zastanawiają pełne sale na polskich filmach… Nie ukrywam, że nie jestem fanem rodzimych produkcji, ale czasem tak zachodzę w głowę o co chodzi, że ktoś się pcha do pierwszego rzędu gdzieś w rogu byle tylko obejrzeć kolejną "komedię roku"…

Redox

Decyzja o realizacji tego projektu jest naprawdę nietrafiona. Nawet nie biorę już pod uwagę tego, że to kolejna wtórna polska wersja jakiegoś tam filmu i tego, że dystrybutor przed premierą będzie zarzekał się, że to tylko jedynie hołd dla filmu (jak to miało miejsce z "Maratonem tańca", który był zwykłą zżyną z "Czyż nie dobija się koni?"). Obie części "Kac Vegas" zanotowały świetne wyniki w kinach, więc nie wiem, czy widzowie tak chętnie polecą do kina po to samo, tylko z polskimi celebrytami.

Proszę czekać…