Polski plakat Inkarnacji 1

Dystrybutor Kino Świat zaprezentował polski plakat film Inkarnacja, który do polskich kin trafi 23 września br.

Julianne Moore i Jonathan Rhys Meyers w filmie Inkarnacja

Reżyserują Björn Stein i Måns Mårlind, twórcy nowego Underworld. Scenariusz napisał Michael Cooney.

Zobacz plakat:

Plakat filmu InkarnacjaPlakat filmu Inkarnacja

Cara Jessup (Julianne Moore) jest uznanym lekarzem psychiatrą, specjalistką w dziedzinie rozpoznawania syndromu osobowości mnogiej. W swojej praktyce lekarskiej spotyka się z przypadkiem chorego psychicznie pacjenta – przestępcy (Jonathan Rhys Meyers). Niesamowity kontakt z czystym złem uosabianym przez pacjenta podważa teorie naukowe Cary i narusza porządek jej prywatnego świata. Tajemnicza i niewyjaśniona śmierć ojca Cary staje się początkiem niebezpiecznych zdarzeń, w które zostaje zaplątana ona sama oraz jej córka.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Quagmire

Przyjmują, ale jednocześnie nie przypominam sobie tak bardzo odgrzewanego kotleta który osiągnąłby dobry wynik w polskich kinach a przy tym nie był przebojem na świecie. Shelter zarobił na świecie zaledwie 851 tys$ przy 22 mln$ budżetu, a w USA zesłano go prosto na DVD. Do tego jest po prostu słabym, pozbawionym polotu, pełnym klisz filmem więc nie wróżę mu sukcesu w Polsce.

jacks

Myślę, że dystrybutor chce zarobić na znanych nazwiskach i twarzach. Tego typu filmy się w Polsce przyjmują zwłaszcza jak się je reklamuje np. Ringiem ;)

Quagmire

I po co ten cyrk z polską premierą kinową? Ten film jest już możliwy do zdobycia w każdy legalny i nielegalny sposób. Nie lepiej byłoby go puścić od razu na DVD, przecież to żaden przebój.

drfalck

jakieś jaja, film stary jak świat, czy dystrybutor nie śledzi netu ????

jacks

Z premierą kinową lepiej późno niż wcale ;)

Proszę czekać…