Zwiastun i platat nowego Hellraisera

Hellraiser: Revelations

W sieci pojawił się plakat i zwiastun nowego filmu o Pinheadzie, zatytułowany Hellraiser: Revelations.

Reżyseruje hiszpański reżyser, Víctor García. Autorem scenariusza jest Gary J. Tunnicliffe, znany dotychczas jako charakteryzator w filmach grozy.

Zobacz zwiastun:

W obsadzie filmu są: Steven Brand, Jolene Andersen, Daniel Buran, Nick Eversman, Stephan Smith Collins, Jay Gillespie i Sanny Van Heteren.

Plakat:

Plakat filmu <a class=Plakat filmu

Pierwowzór Clive'a Barkera z 1987 r. opowiadał historię Franka Cottona, który rozwiązuje tajemnicę magicznej kostki Lamarchanda i wkracza w świat Cenobitów – piekielnego wymiaru, w którym ból i rozkosz są nierozłączne. Przywrócony przez przypadek do życia powraca za Ziemię jako przerażające monstrum. To jednak dopiero początek koszmaru. By stać się na powrót człowiekiem, Frank potrzebuje ofiar… Te zaś postanawia dostarczyć mu znudzona spokojem i nudnym życiem bratowa. Tymczasem demoniczni Cenobici ze złowrogim Pinheadem na czele wcale nie zamierzają rezygnować ze swojego łupu i zrobią wszystko, by Frank znowu zaczął cierpieć…

Źrodło: http://horrornews.net/39344/trailer-hellraiser-revelations-2011/


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.