Przebojowa obsada nowego Asteriksa! 0

Po wielkim sukcesie ekranizacji Asterix i Obelix kontra Cezar, a także Asterix i Obelix: Misja Kleopatra przyszła kolej na kolejną część przygód dwójki kultowych bohaterów. Tym razem zabrano się za adaptację Asterix i Obelix na igrzyskach olimpijskich. W filmie znów zagraja aktorzy znani z poprzednicz części, a także plejada gwiazd światowego kalibru!

Po rozprawieniu się z Cezarem i zyskaniu sympatii Kleopatry przed Asteriksem i Obeliksem kolejnę zadanie! Tym razem zbliżają się kolejne igrzyska olimpijskie, które staja się głównym tematem wśród Rzymian. To właśnie na tegorocznej olimpiadzie Rzymianie pierwszy raz będą mogli wziąć udział w zawodach. Galowie nie mają zamiaru pozostać obojętni. Aby zrobić na złość Rzymianom korzystają z faktu, że Galia została przez nich podbita, więc oni jako rzymianie mogą także mogą wziąć udział w igrzyskach…

Asterix i Obelix: Misja Kleopatra!Asterix i Obelix: Misja Kleopatra!

Już teraz ogłoszono, że światowa premiera filmu Asterix i Obelix na igrzyskach olimpijskich odbędzie się w grudniu 2007 roku, do polskich kin trafi on najprawdopodobniej dopiero w styczniu 2008. Budżet produkcji wyznaczono na 78 milionów euro, co czyni ten obraz drugim (po 5 Elemencie) najdroższym filmem europejskim. Zdjęcia ruszają w czerwcu i potrwają kilka tygodni.

W filmie znów zobaczymy Gerarda Depardieu jako Obelixa, Clovisa Cornillaca jako Asterixa. Wśród gościnnie występujących gwiazd zobaczymy m.in. Davida Beckhama, Zinedine Zidane, Michaela Schumachera, a także Jean Claude Van Damme’a. Całość utrzymana będzie w równie komicznym stylu, co poprzednie części przygód<font face=Courier New size=2> bohaterów.

Artykuł powstał przy współpracy z serwisem rozrywkowym o grach i filmach www.gameTRANCE.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

jemma

jak zrobia porzadny polski dubbing, ktory bedzie porownywalny z "misja kleopatra" to film zapowiada sie ciekawie!! chociaz ci pilkarze i kierowcy troche nie bardzo mi tu pasuja…

Proszę czekać…