Pasjonat filmu. Pasjonat rysunku. Pasjonat kobiety. Pasjonat trunku.

Nowe informacje o Ghostbusters 3 0

Dan Aykroyd, podczas ostatniego wywiadu w programie The Dennis Miller Show, zdradził kilka informacji dotyczących filmu Ghostbuster 3, kontynuacji kultowej już serii o przygodach Pogromców Duchów.

Według doniesień aktora scenariusz jest już gotowy, zaś produkcja filmu planowana jest na przyszły rok. Propozycję udziału w projekcie dostali podobno wszyscy kluczowi aktorzy, znani z poprzednich części.

Największa niepewność, związana ze znaną już obsadą (Aykroyd, Murray, Ramis, Moranis, Weaver, Hudson), dotyczy Billa Murray'a, bez którego fani obu filmów nie wyobrażają sobie kolejnych części. Rozmowy jednak trwają, więc czas pokaże kogo ostatecznie zobaczymy na dużym ekranie.

UWAGA! Możliwy spoiler

Dan Aykroyd zdradził dodatkowo szczegóły dotyczące jego postaci. Podobno Ray (imię bohatera Aykroyda) nie będzie w pełni sprawny. Widzący na jedno oko z dodatkowo "nieposłusznym" kolanem Ray, nie będzie w stanie dźwigać ekwipunku pogromcy. Dlatego duży nacisk zostanie położony na nową – młodszą drużynę Pogromców Duchów.
Aktor w jednej z ról nowego członka drużyny widzi Matthew Gray Gublera, bohatera serialu Zabójcze umysły. Oficjalny casting jednak jeszcze się nie rozpoczął, zatem nazwiska nowej "załogi" nie zostały jeszcze przesądzone.

Poniżej zdjęcie obu aktorów.

Dan Aykroyd, Matthew Gray GublerDan Aykroyd, Matthew Gray Gubler

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

thenat17

Ghobusters 3 – to ma być tytuł dla Remaku ?
ale żeś do***** do pieca _

Blood

Dobrze że nie remake.

Proszę czekać…