Coś tam, gdzieś tam... zwolennik japońskiej kinematografii, kina grozy klasy B oraz literatury science-fiction. Grafoman nadnaturalny. Nie przepadam za tanimi sequelami, ludzka bezmyslnością i stężeniem absurdu przekraczającym masę krytyczną. Lubie trolle. Zwłaszcza z czerwona kapusta i sosem czosnkowym.

Powtórka z Wirującego seksu? 1

Owym scenarzystą (w właściwie scenarzystką) odpowiadającym za skrypt remake’u jest Maria Maggenti (Monte Carlo, Before I Fall), zaś za reżyserię odpowiadać będzie autor choreografii do oryginalnego Dirty DancingKenny Ortega (na swoim koncie ma między innymi reżyserię serii High School Musical).

Wypada tylko zapytać: za jakie grzechy?

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 10

Redox

Jak na razie widocznie studio wstrzymało się z projektem, bo po ogłoszeniu reżysera i autora scenariusza dalsze kompletowanie ekipy i obsady się urwało.

modelka

Swoja droga powstal ten film?
Bo Dirty Dancing 2 nie ma nic wspolnego z jedynka ale da sie obejrzec z braku laku.

caryca84

Haha – dobre :D

Quagmire

Nie ma co zmieniać, niestety będzie jeszcze wiele okazji aby napisać o tym remake’u…Zresztą wystarczy pod zwiastun pierwszego Step Up wstawić tytuł Dirty Dancing i już wiemy jak będzie wyglądał ten film. Za to na szczęście wydaje się, że polski tytuł umarł śmiercią naturalną.

caryca84

Myślę, że lepiej zmienić, bo większość ludzi kojarzy "Dirty Dancing" raczej.

Proszę czekać…