Coś tam, gdzieś tam... zwolennik japońskiej kinematografii, kina grozy klasy B oraz literatury science-fiction. Grafoman nadnaturalny. Nie przepadam za tanimi sequelami, ludzka bezmyslnością i stężeniem absurdu przekraczającym masę krytyczną. Lubie trolle. Zwłaszcza z czerwona kapusta i sosem czosnkowym.

Powtórka z Wirującego seksu? 1

Owym scenarzystą (w właściwie scenarzystką) odpowiadającym za skrypt remake’u jest Maria Maggenti (Monte Carlo, Before I Fall), zaś za reżyserię odpowiadać będzie autor choreografii do oryginalnego Dirty DancingKenny Ortega (na swoim koncie ma między innymi reżyserię serii High School Musical).

Wypada tylko zapytać: za jakie grzechy?

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 10

Redox 2012-08-05

Jak na razie widocznie studio wstrzymało się z projektem, bo po ogłoszeniu reżysera i autora scenariusza dalsze kompletowanie ekipy i obsady się urwało.

modelka 2012-08-05

Swoja droga powstal ten film?
Bo Dirty Dancing 2 nie ma nic wspolnego z jedynka ale da sie obejrzec z braku laku.

caryca84 2011-08-31

Haha – dobre :D

Quagmire 2011-08-31

Nie ma co zmieniać, niestety będzie jeszcze wiele okazji aby napisać o tym remake’u…Zresztą wystarczy pod zwiastun pierwszego Step Up wstawić tytuł Dirty Dancing i już wiemy jak będzie wyglądał ten film. Za to na szczęście wydaje się, że polski tytuł umarł śmiercią naturalną.

caryca84 2011-08-31

Myślę, że lepiej zmienić, bo większość ludzi kojarzy "Dirty Dancing" raczej.

Proszę czekać…