Poznaj historię przygód Riddicka

Vin Diesel udostępnił poprzez portal Facebook kolejne materiały z szykowanej kontynuacji Pitch Black oraz Kroniki Riddicka, zatytułowanej The Chronicles of Riddick: Dead Man Stalking. Wśród nich znajdujemy szkic koncepcyjny oraz historię trzeciej części przygód antybohatera wykreowanego przez Vina Diesela. Aktor zdradził dodatkowo, że film będzie wyświetlany z kategorią wiekową R.

Fabuła nowej produkcji: "Zdradzony przez swój naród i porzucony na obcej planecie Riddick (Diesel), zmuszony jest walczyć o przetrwanie z obcymi drapieżnikami, stając się jednocześnie potężniejszy i jeszcze bardziej niebezpieczny niż kiedykolwiek. Wkrótce łowcy nagród z różnych zakątków galaktyki rozpoczynają polowanie na bohatera, stając się nieświadomie pionkami w jego grze. Mając wrogów na plecach, Riddick decyduje się na okrutną zemstę, zanim wróci na rodzimą planetę Furya, by ocalić ją przed zagładą."

Film produkcji Universal wyreżyseruje po raz trzeci David Twohy, twórca dwóch poprzednich produkcji o przygodach wyjętego spod prawa Richarda B. Riddicka.

Wszystkie dotychczas opublikowane szkice koncepcyjne możecie zobaczyć poniżej.


Adrian
Pasjonat filmu. Pasjonat rysunku. Pasjonat kobiety. Pasjonat trunku.