Pasjonat filmu. Pasjonat rysunku. Pasjonat kobiety. Pasjonat trunku.

Poznaj historię przygód Riddicka 3

Vin Diesel udostępnił poprzez portal Facebook kolejne materiały z szykowanej kontynuacji Pitch Black oraz Kroniki Riddicka, zatytułowanej The Chronicles of Riddick: Dead Man Stalking. Wśród nich znajdujemy szkic koncepcyjny oraz historię trzeciej części przygód antybohatera wykreowanego przez Vina Diesela. Aktor zdradził dodatkowo, że film będzie wyświetlany z kategorią wiekową R.

Fabuła nowej produkcji: "Zdradzony przez swój naród i porzucony na obcej planecie Riddick (Diesel), zmuszony jest walczyć o przetrwanie z obcymi drapieżnikami, stając się jednocześnie potężniejszy i jeszcze bardziej niebezpieczny niż kiedykolwiek. Wkrótce łowcy nagród z różnych zakątków galaktyki rozpoczynają polowanie na bohatera, stając się nieświadomie pionkami w jego grze. Mając wrogów na plecach, Riddick decyduje się na okrutną zemstę, zanim wróci na rodzimą planetę Furya, by ocalić ją przed zagładą."

Film produkcji Universal wyreżyseruje po raz trzeci David Twohy, twórca dwóch poprzednich produkcji o przygodach wyjętego spod prawa Richarda B. Riddicka.

Wszystkie dotychczas opublikowane szkice koncepcyjne możecie zobaczyć poniżej.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 11

icelord

Takie małe nieporozumienie… Dobrze że nie zaczęliśmy się bić o to kto ma racje… ;p

opatrznik

Yep, to samo napisałem wyżej.
Myślałem, że uważasz, że jest lordem Furionów. ;)

icelord

Ostatnia scena Kronik. Riddick zabija Lorda Marshala i siada na tronie. Jeden z oficerów mówi że co zabijesz jest twoje, czyli jakby nie patrzeć zostaje on panem Nekromanów. Żeby ktoś inny był ich panem Riddick musiałby zginąć.

opatrznik

Będziesz musiał/a to doprecyzować. Żyje = jest lordem? Furionów? hm?
Jedynym lordem jakim jest napewno to Necromanów w imie zasady Furionów.

icelord

Chyba mało uważnie oglądałeś 2. Główne motto Nekromanów brzmi: Co zabijesz jest twoje… Więc logiczne wydaje się iż został Lordem skoro jeszcze żyje.
Dowodów rzeczywiście nie ma, jednak podczas regresji umysłu padło że jest jedynym ocalałym. Z drugiej jednak strony jeden z komandorów przyznał się że był Furianinem. Lekko pokręcone…

Proszę czekać…