De Niro w What Just Happened?

Amerykański aktor, Robert De Niro wystąpi w filmie What Just Happened?

Reżyserem projektu będzie Barry Levinson (Uśpieni).

Obraz będzie oparty na książce hollywoodzkiego producenta, Arta Linsona (Podziemny krąg), który zawarł w niej swoje wspomnienia i odczucia na temat fabryki snów.

De Niro (Taksówkarz), wcieli się w rolę Bena, producenta, który przechodzi przez dwutygodniowe piekło, w trakcie kręcenia kolejnego filmu. Utrzymuje się na ostatkach swojej kariery i stara się zachować godność i przetrwać w nieludzkim świecie Hollywood.

Sean Penn i inne gwiazdy Hollywood, mają pojawić się w obrazie. Twórcy mają nadzieję, że What Just Happened? zrobi dla przemysłu filmowego, to co Fakty i akty dla polityki.

Produkcja ma się rozpocząć na początku marca, w Los Angeles. De Niro musi bowiem skończyć zdjęcia do Microwave Park, Tima Huntera (Control).

Przypomnijmy, że De Niro wystąpił u Levinsona, właśnie w Fakty i akty. Wtedy zagrał doradcę prezydenta, speca od public relations, który pomaga, razem z producentem filmowym, zatuszować skandal głowy państwa i doprowadzić do jego reelekcji.

Film był celnym strzałem w świat współczesnej polityki i mediów, które manipulują nami jak chcą. Jeśli panowie De Niro i Levinson postarają się i tym razem, może z tego wyjść kolejna zjadliwa i celna satyra na sztuczny i bezwzględny Hollywood.


Miron
http://vimeo.com/mironkundzicz