Coś tam, gdzieś tam... zwolennik japońskiej kinematografii, kina grozy klasy B oraz literatury science-fiction. Grafoman nadnaturalny. Nie przepadam za tanimi sequelami, ludzka bezmyslnością i stężeniem absurdu przekraczającym masę krytyczną. Lubie trolle. Zwłaszcza z czerwona kapusta i sosem czosnkowym.

Ludzka stonoga 2 z plakatem 1

Pamiętacie Ludzką stonogę z 2009 roku? Absurdalną historię o szalonym naukowcu pragnącym stworzyć z ludzkich ciał pokraczną stonogę? Jeśli tak, to trzymajcie się, bo Tom Six nadchodzi z kontynuacją. Czego można spodziewać się po filmie? Zapewne tego samego, co po wielu sequelach: więcej, mocniej, intensywniej. Choć w tym wypadku może to nie jest aż taki dobry pomysł… w każdym razie mamy plakat promujący Ludzką stonogę 2.

podpis pod obrazkiempodpis pod obrazkiem

Jak wam się podoba? Na mnie robi wrażenie… Choć raczej nie powiesiłbym go w swoim pokoju.

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
Adrian 2011-09-26

Chorej jazdy na ekranie ciąg dalszy. A potem się dziwić, czemu ludzie fiksują. Dajcie mi sponsora tego filmu a pierwszy rzucę w niego kamieniem;]

drfalck 2011-09-25

nie wierze że najbardziej chory film zrobiony chyba przez debila ma kontynuację..

thenat17 2011-09-24

śweitnie to skomentowali w south parku
apple(ipod)centipad XD

Piotr Biernacki 2011-09-24

Widziałem kawałek Ludzkiej stonogi i naprawdę interesująco to wyglądało :D Jak już nakręcą Ludzka stonoga 100, to sobie zrobię maraton filmowy, choć wciąż niskie noty mnie odstraszają od tej produkcji.

Bercik022 2011-09-24

I jak to ma niby wsiąść do tramwaju wy mi powiedzcie ?? ,

Proszę czekać…