Pasjonat filmu. Pasjonat rysunku. Pasjonat kobiety. Pasjonat trunku.

Zobacz kostium Kobiety-Kot 3

Portal Splash News Online opublikował amatorskie zdjęcia z planu najnowszego filmu o przygodach Batmana, zatytułowanego Mroczny Rycerz Powstaje. Na zamieszczonych fotografiach widać aktorkę Anne Hathaway w pełnym (maska + kombinezon) kostiumie Kobiety-Kot.

Dodatkowo na zdjęciach możemy dostrzec postać Człowieka Nietoperza (Christian Bale) oraz komisarza Jima Gordona (Gary Oldman).

Światowa premiera trzeciego Batmana, w reżyserii Christophera Nolana, zapowiedziana jest na 20 lipca 2012 roku. Do polskich kin film trafi tydzień później – 27 lipca.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

zAwI

kolejne zdjęcia z planu tutaj

Beznickowy

Bardzo źle się prezentuje Kobieta-Kot. Jakby uszyty był na tani bal przebierańców. Jednak najbardziej w nowej trylogii denerwuje mnie komputerowy głos Batmana.

ash9

pomijając sam design, trochę to burzy całą wizje nolana który przez dwa pierwsze filmy próbował lansować realne podejście do tematu. no bo kto patrząc na twarz nie byłby w stanie rozpoznać kto się kryje pod tą maseczką.
zaczynam się obawiać czy film nie jest już robiony, byle odbębnić trylogie.
pierwsze zdjęcie bane było niesamowite, ale od tamtej pory już tylko gorzej :/

Bercik022

O Boże, jak to wygląda, najlepiej według mnie wyglądała ta kobieta kot od Tima Burtona.

zAwI

Popieram. Osobiście jestem fanem postaci wykreowanej przez Boba Kane’a, ale to przypomina popartowski design filmowy z lat 60’tych.

Proszę czekać…