Pasjonat filmu. Pasjonat rysunku. Pasjonat kobiety. Pasjonat trunku.

Wanted 2 - ponownie ścigani 0

Studio Universal Pictures oficjalnie ogłosiło, że prace nad Wanted 2 ruszyły. Scenariusz do kontynuacji filmu z 2008 roku napiszą Derek Haas oraz Michael Brandt.

Nie wiadomo jeszcze kto zasiądzie na stołku reżysera. Przypomnijmy, że pierwszy film o niezwykłych zabójcach wyreżyserował Timur Bekmambetov, twórca klimatycznej Straży Nocnej.

Akcja kontynuacji ma toczyć się kilka lat po wydarzeniach znanych widzom z filmu Wanted. James McAvoy powróci do roli Wesleya Gibsona. Angelina Jolie odmówiła występu w drugiej części, jako że grana przez nią bohaterka zginęła, zaś sama aktorka nie widzi sensownego wytłumaczenia dla wskrzeszenia postaci Fox. Prawdopodobnie nie zobaczymy także postaci Sloana (Morgana Freemana) – twórcy niezwykłej elity zabójców.

Przypomnijmy, że pierwsza część Wanted, przy budżecie 75mln dolarów, zarobiła na całym świecie ponad 340 mln.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Beznickowy

Gdy myślę o Wanted, to pierwsze skojarzenie mam z Angeliną Jolie, potem z Bekmambetovem, a dopiero potem z McAvoyem. Oczywiście z tego tematu można nakręcić jeszcze parę dobrych filmów – zobaczymy, co z tego wyjdzie; a na marginesie bardzo przytomnie zachowała się Angelina.

Proszę czekać…