Delfiny opanowują Box Office 0

Film familijny Mój przyjaciel delfin, który zdobył przychylne recenzję krytyków i widzów, wskoczył na pierwsze miejsce, zarabiając 14,2 mln dolarów. Obraz zanotował zaledwie 26% spadek frekwencji od pierwszego weekendu. Razem na koncie po 10 dniach ma na koncie 37,5 mln dolarów.

Mój przyjaciel delfin

Moneyball z Bradem Pittem pozostał na drugiej lokacie, zarabiając 12,5 mln dolarów. Film zaliczył spadek frekwencji o 36%. Razem na koncie ma już 38,5 mln dolarów.

Na trzecim miejscu znalazł się Król Lew w 3D. Obraz zaliczył spadek frekwencji o 50%, zarabiając 11,1 mln dolarów. Film razem zebrał z pokazów w 3D 80 mln dolarów.

Król LewKról Lew

Czarna komedia z Josephem Gordonem-Levittem 50/50 zajęła czwarte miejsce, zarabiając 8,9 mln dolarów. Piątą lokatę zajął dramat policyjny Courageous, zarabiając 8,8 mln dolarów. Słabo poradził sobie także thriller Jima Sheridana Dom snów, w którym grają Daniel Craig i Rachel Weisz. Obraz zajął szóstą lokatę z wynikiem 8,2 mln dolarów.

Porwanie z Taylorem Lautnerem po tragicznych recenzjach zajęło szóstą lokatę, zarabiając 5,6 mln dolarów. Razem na koncie ma już 19,1 mln dolarów. Komedia dla dorosłych Ilu miałaś facetów? zadebiutowała na ósmym miejscu z wynikiem 5,6 mln dolarów. Jest to porażka głównie dlatego, że z wszystkich nowości ten film miał najwięcej kin.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…