Nowy zwiastun War Horse! 1

War Horse – nowy film studia Dreamworks i Stevena Spielberga to epicka opowieść, mówiąca o lojalności, nadziei i wytrwałości w pejzażu wiejskiej Anglii i Europy w czasie Pierwszej Wojny Światowej. Historia, która najpierw była książkowym bestsellerem, a potem spektakularnym sukcesem na deskach światowych teatrów, teraz zagości na srebrnym ekranie.

War Horse

Jest rok 1914. Albert to młody mężczyzna, który oswaja i trenuje konia o imieniu Joey. Gdy wskutek przeciwności losu koń i jego opiekun zostają rozdzieleni, Joey trafia na zachodni front, inspirując i odmieniając życie wszystkich, których spotyka – brytyjskich kawalerzystów, niemieckich żołnierzy, czy francuskiego farmera i jego wnuczkę – zanim historia dojdzie do punktu zwrotnego w sercu Ziemi Niczyjej. Joey wciąż tęskni za Albertem, który został w odległej Anglii. Czy jeszcze kiedyś się spotkają?

Premiera filmu w USA zapowiedziana jest na 28 grudnia 2011 roku, a w Polsce obejrzymy go 13 stycznia 2012 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Young_Caesar

utwór zajebisty:) a co do samego filmu ,myśle że bedzie to kolejny świetny film Spielberga dla całej rodziny , którego bedziemy ogladac przez wiele lat:)

Adam_Siennica

Wygląda super – w tle nowy utwór Williamsa specjalnie skomponowany do tego filmu.

Proszę czekać…