Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

My Week with Marilyn - zwiastun 2

My Week with Marilyn oparty jest na biograficznej opowieści autorstwa Colina Clarka. Ten w 1957 roku został zatrudniony jako trzeci reżyser filmu Książę i aktoreczka. Reżyser produkcji Laurence Olivier powierzył mu opiekę nad Marilyn Monroe, która na kilka miesięcy musiała zamieszkać w Londynie.

Kadr z filmu My Week with Marilyn

W głównych rolach występują: Kenneth Branagh (gra legendarnego aktora i reżysera Laurence’a Olivier), Michelle Williams (gra Marilyn Monroe), Eddie Redmayne (gra Colina Clarka). W pozostałych rolach grają: Emma Watson, Judi Dench, Dominic Cooper, Derek Jacobi i Julia Ormond.

Poniżej zwiastun:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Jana

Też przekonania nie mam do odtwórczyni głównej roli, ale… mam nadzieję, że się pozytywnie rozczaruję:) Któż potrafi dorównać zjawiskowej, legendarnej MM!
Podobno Catherine Zeta-Jones miała zagrać Vivien Leigh(?)… podobno, bo widzę, że w tej roli obsadzono jednak Julię Ormond

Beznickowy

Trzeba sobie zadać pytanie, czy w ogóle istnieje taka aktorka, która nadawałaby się do zagrania Marilyn, która jest symbolem. Osobiście nie jestem fanem MM – jest więcej kobiet, które zasługują na jej tytuł.
A odnośnie Michelle, nie trzeba się martwić o jej kreację. Już nie raz udowadniała, że należy do czołowych aktorek, tylko rzadko miała okazję to udowodnić w roli pierwszoplanowej.

jacks

Miałem podobne odczucia, gdy ogłoszono nazwisko aktorki, która odegra rolę Marilyn. Jak na razie nie jestem przekonany do Michelle, ale mam nadzieję się miło zaskoczyć. Podobnie miałem przy filmie Drogi Osamo, gdzie dzięki jej grze seans stał się jeszcze przyjemniejszy.

Czudi

Jest coś w MM co fascynowało(-je) facetów. Michelle Williams nie jest aż tak podobna do Marilyn, by samą fizycznością przywołać swoją postać do życia, ale jeśli dobrze to zagra oddając klimat seksualnej fascynacji, który wokół aktorski i jej osobiste dramaty, to może wyśmienite kino.
Życzyłbym Michelle Williams nominacji do Oscara

Proszę czekać…