Plakat Mrocznego widma 3D 3

LucasFilm wraz z 20th Century Fox przedstawił plakat pierwszej części Gwieznych wojen – Mrocznego widma. Po ponad dekadzie od raczej chłodnego przyjęcia film po raz drugi swoich sił spróbuje w kinach. Tym razem oczywiście w 3D. Czy trójwymiarowa technologia odwróci uwagę widzów od kiepskiego scenariusza, gamy bezpłciowych postaci na czele z Jar Jar Binksem i Qui-Gon Jinnem przekonamy się 10 lutego 2012 roku.

Gwiezdne wojny: Część I - Mroczne widmo

Poniżej pierwszy plakat:

Plakat filmu <a class=Plakat filmu

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
Redox 2011-11-30

Wybacz zwłokę, ale jakoś przegapiłem twoją odpowiedź.
Nie chodzi mi o wycięcie tych postaci z filmu, bo i bez tego film jest pozbawiony logiki. Wspomniałem tylko, że w ramach prowadzonej reklamy/marketingu słusznie nie umieszczono tych infantylnych postaci na plakat, być może sądząc, że zaczęci to część osób, które widziały pierwszą część sagi do powtórnego zapoznania się z nią.

Materid 2011-10-21

Sugerujesz ze Qui-Gon był nie potrzebna postacią w Mrocznym Widmie, jedna z fajniejszych postaci po stronie Jedi?
Przeciez ten film nie bedzie od nowa nagrany tylko przerobiony do 3D więc jak ma nie byc tam Jar Jara czy Anakina

Redox 2011-10-15

Oczywiście mam podobne odczucia co do reedycji kinowej w 3D jak również do kolejnych wydań sagi na DVD/Blue-Ray, które momentami z oryginalną wersją mają niewiele wspólnego.
Po plakacie jednak widać, że Lucas może wyciągnął jakieś wnioski ze swojej pracy nad nową trylogią. Nie umieścił np. Qui-Gon Jinna, który jakby nie było jest czołową postacią pierwszego epizodu Gwiezdnych wojen, jednak niepotrzebnie w ogóle wprowadzoną do sagi. Nie wspominają już o Jake’u Lloydzie, czyli młodym Anakinie czy Jar Jar Binksie, których umieszczenie byłoby faktycznie samobójczym strzałem.

Darek 2011-10-15

w 100% się z tobą zgadzam. Ja osobiście chodzę do kina na film a nie na 3D ale łatwo można zrozumieć intencje producentów:
Gdy nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę… :D

drfalck 2011-10-15

Śmieszne, 20 late temu kręcili 3D i nikogo to nie jarało zbytnio a teraz wielkie halo. syf i tyle
osobiście nie chodzę na filmy 3D i totalnie mi to lata.

Proszę czekać…