Pasjonat filmu. Pasjonat rysunku. Pasjonat kobiety. Pasjonat trunku.

Transformers po raz czwarty? 0

Kiedy wpływy z trzeciej i ostatniej według zapowiedzi odsłony przygód Transformersów przekroczyły miliard dolarów, decyzja o realizacji kolejnego filmu opowiadającego o starciu Autobotów z Decepticonami była tylko kwestią czasu.

Brian Goldner reprezentujący firmę Hasbro poinformował o prowadzonych ze studiem Paramount Pictures, reżyserem Michaelem Bay'em oraz producentem Stevenem Spielbergiem rozmowach, na temat czwartej części dochodowej serii. Wszystko powinno wyjaśnić się w następnym kwartale.

Przedstawiciele Hasbro chcą, aby czwarta i piąta część były kręcone jednocześnie. Nieoficjalnie mówi się, że Jason Statham może zagrać główną rolę, zastępując tym samym aktora Shia LaBeouf.

Brian Goldner poinformował także, że firma Hasbro pragnie przenieść na duży ekran inne projekty z ich branży, w tym m.in. Micronauci, Ouija, Candyland, Ryzyko, Statki, Clue oraz Monopol.

Hasbro, biorąc sobie za przykład ekranizacje komiksów Marvela, zamierza dalej współpracować ze studiem Paramount Pictures w celu realizacji swoich projektów.

Przypomnijmy, że obecnie trwają prace na filmem Battleship, do powstania którego punktem wyjścia była właśnie gra w statki. Paramount Pictures porzucił wcześniej plany realizacji gier Clue oraz Monopol, ale zdaje się, że firma Hasbro wypatrzyła w branży filmowej kurę znoszącą złote jaja i nie zamierza z niej tak łatwo rezygnować.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

regoat

Transformeri z Jason Statham to jakas groteska, jak nie bedzi w nim Shia LaBeouf to pieprze juz ten film nie ogldam

alexis

NIE NIE NIEEEE… Jason Statham? Czemu? Uwielbiam go, ale gdzie on do głównej roli w Transformersach.. Tym bardziej, że twórcy już przyzwyczaili widzów, że główny bohater to Sam, który jest.. ciapowaty, ale urokliwy.

szymek43

Ekranizacja Monopolu hmm, ciekawsza może być już tylko ekranizacja Tetrisa i Sudoku :-P

TVpiotrek

Paranoja! 1 czesc byla najlepsza ;-)

Proszę czekać…