Joseph Gordon-Levitt w Django Unchained?

Joseph Gordon-Levitt w Elektra Luxx

Najprawdopodobniej Joseph Gordon-Levitt (500 dni miłości, Mroczny Rycerz Powstaje) pojawi się w nowym filmie Quentina Tarantino zatytułowanym Django Unchained. Na razie prowadzone są rozmowy. Nie wiadomo dokładnie w jaką postać aktor miałby się wcielić.

Akcja skupia się na Django (Jamie Foxx), niewolniku, który uzyskał wolność, który pod okiem niemieckiego łowcy nagród (Christoph Waltz) sam staje się twardym przedstawicielem tego zawodu. Po pomaganiu łowcy nagród w chwytaniu ludzi dla zysku, teraz razem udają się do właściciela niewolników (Leonardo DiCaprio), aby uwolnić jego żonę.

Światowa premiera zaplanowana jest na 25 grudnia przyszłego roku. Do Polski film trafi 11 stycznia 2013 r. Dystrybutorem jest United International Pictures


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.