ENEMEF: Weekend Grozy i Horrorów - wygraj bilety 1

Hatak.pl, FDB.pl i IRJ.pl zapraszają do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są bilety na warszawski ENEMEF: Weekend Grozy i Horrorów, który odbędzie się pod koniec października. Co ciekawego na nim leci?

Enemef

W następny weekend odbędzie się w Warszawie Weekend Grozy i Horrorów. Maraton składa się z trzech nocy: Nocy Grozy i Horrorów 3D, Nocy Grozy i Horrorów 2D i Klasyki Grozy (28, 29, 31.10: piątek, sobota i poniedziałek).

Każda z tych nocy zostanie zagrana w każdym z czterech Multikin w Warszawie – a więc w sumie w ramach Weekendu Grozy i Horrorów zagramy 12 maratonów. Pokazanych zostanie 15 filmów, w tym premiera "Sanktuarium 3D" oraz klasyki gatunku: "Noc żywych trupów" z 1968 roku i "Teksańska masakra piłą mechaniczną" z 1974 roku, to naprawdę nie lada gratka dla koneserów horrorów.

Ciemna sala kinowa, ogromny ekran, mrożące krew w żyłach sceny, napięcie które nie pozwoli Ci usnąć nawet po powrocie do domu i czający się wszędzie STRACH… Weź udział w ENEMEFie: Weekendzie Grozy i Horrorów i zobacz to na żywo!

Ten ENEMEF odbędzie się w dniach 28, 29 i 31.10 (piątek, sobota i poniedziałek) w każdym z czterech kin sieci Multikino w Warszawie:

- Warszawa: Multikino Złote Tarasy, ul. Złota 59, tel. 22 201 16 10

- Warszawa: Multikino Ursynów, Al. KEN 60, tel. 22 201 17 10

- Warszawa: Multikino Wola, ul. Górczewska 124, tel. 22 211 39 10

- Warszawa: Multikino Targówek, ul. Głębocka 15, tel. 22 489 40 10

Bilety w cenie od 17 zł są już do nabycia w kasach kina.

Dokładny repertuar dla każdego z kin oraz pełny cennik biletów znajdziesz na www.enemef.pl.

EnemefEnemef

Co należy zrobić?

Wystarczy zapoznać się z regulaminem konkursu i odpowiedzieć na proste pytanie.

1. Który z prezentowanych filmów na Enemefie doczekał się remake’a?

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres: konkurs@fdb.pl do 27 października do godziny 11:00. W temacie zgłoszenia prosimy podać: Enemef. Prosimy także wybrać sobie dzień Enemefa. Jeśli w zgłoszeniu nie będzie wybranego dnia Enemefa, dane zgłoszenie jest brane pod uwagę przy każdym dniu.

Wśród prawidłowych zgłoszeń rozlosujemy podwójne bilety na każdy dzień Enemefa.

Regulamin konkursu:

1. Uczestnictwo w konkursie oznacza zaakceptowanie poniższego regulaminu.
2. Każde zgłoszenie musi zostać wysłane na adres podany w treści konkursu i zawierać imię, nazwisko oraz miejscowość zamieszkania uczestnika.
3. Jedna osoba – jedno zgłoszenie. W przypadku wysłania większej ich liczby, w procesie losowania/przyznawania nagród pod uwagę brane będzie tylko pierwsze.
4. Rozwiązanie konkursu wraz z listą szczęśliwców zostanie opublikowane na łamach serwisu. Dodatkowo każdy zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej. W przypadku braku odpowiedzi na zawarte w wiadomości instrukcje w ciągu 30 dni od daty wysłania – nagroda przepada.
W szczególnych sytuacjach (przykładowo – nagrodę stanowią zaproszenia do kina na z góry ustalone seanse) termin ten może ulec skróceniu.
5. Wygrana nie podlega zamianie na inną nagrodę niż przewidziana była w konkursie lub na jej równowartość pieniężną.
6. W przypadku ewentualnych różnic między niniejszym regulaminem a treścią konkursu, priorytet mają ustalenia z treści konkursu.
7. Każdy uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883).
8. Redakcja FDB.pl nie ponosi odpowiedzialności za trudności z realizacją konkursu z przyczyn niezależnych (przypadki losowe etc.).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Adam_Siennica

Wszyscy zostali powiadomieni mailowo. Z uwagi na to, iż nazwiska były na liście nie publikowaliśmy ich w treści.

Czudi

http://hatak.pl/konkursy/zakonczone/17014/ENEMEF_Weekend_Grozy_i_Horrorow_wygraj_bilety_zakonczenie/
Jest informacja wynikach – nie wiadomo kto wygrał – tylko trzeba wiedzieć, gdzie szukać;)

caryca84

Ciekawa jestem, gdzie zostały wyniki opublikowane.

Proszę czekać…