Pasjonat filmu. Pasjonat rysunku. Pasjonat kobiety. Pasjonat trunku.

Star Trek Drugi bez dwójki 1

Nadal nie wiadomo zbyt wiele o kontynuacji dochodowej produkcji J.J. Abramsa z 2009 roku Star Trek, która przeniosła słynną serię s-f na ekrany kin. Access Hollywood zdradza nam jednak rąbek tajemnicy, dotyczący tytułu drugiej części wspomnianej produkcji.

Wiadomo już, że tytuł filmu to nie będzie proste Star Trek 2. Twórcy postanowili pójść śladem poprzednich pełnometrażowych filmów znanej serii. Tym samym należy się spodziewać, że tytuł kontynuacji będzie wykreowany w stylu Star Trek: Generations, First Contact, Insurrection i tym podobne.

Dodatkowo Access Hollywood poinformowało, jakoby studio Paramount Pictures planowało rozpocząć zdjęcia do filmu już w styczniu przyszłego roku.

Data premiery filmu nie jest jeszcze znana.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

tijsseno

no właśnie trochę niejasno, ale mi to nie przeszkadza, rozumiem sens :), najszybsza odpowiedź ze wszystkich serwisów jaką dostałem na post o.O
PS. Live long and prosper :)

zAwI

Przeniesieni dotyczy całej serii, łącznie z filmami. tzw reboot serii-być może niejasno to napisałem w artykule.

tijsseno

może to ja się nie znam ale film JJ.Abramsa z 2009 roku nie przeniósł serii na ekran kin, myślałem iż zrobiło to DZIESIĘĆ poprzednich filmów pełnometrażowych :) choć mogę się mylić :) także jakakolwiek poprawka wskazana :P

Proszę czekać…