Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Sci-fi Chronicle ma zwiastun 8

Chronicle opowiada o trójce przyjaciół z liceum, którzy dzięki niezwykłemu odkryciu zostają obdarzeni nadprzyrodzonymi zdolnościami. Teraz muszą zwalczyć swoje wewnętrzne zło, aby samym nie paść ich ofiarami.

Chronicle

Reżyseruje nowa twarz – Josh Trank, na podstawie scenariusza Maxa Landisa.

W filmie wystąpią m.in. Michael B. Jordan, Dane DeHaan i Michael Kelly.

Chronicle ma mieć premierę w USA 3 lutego 2012 roku.

Oceń trailer:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

Beznickowy

Misfits idealnie pokazuje, jak młody człowiek mógłby takie moce wykorzystywać do własnych celów. Znacznie różni się od "Herosów".
A co do Chronicle mam obawy, że będzie to film z gatunku "rewelacyjny początek, a czym bliżej końca tym gorzej". Widać, że trójka bohaterów wykorzystuje początkowo swoje moce do głupiej zabawy wkurzania i straszenia ludzi. Następnie jeden z nich staje się typowym czarnym charakterem, a pozostała dwójka pewnie będzie próbowała go powstrzymać. Nie mniej jednak na dzień dzisiejszy jedna z ciekawiej zapowiadających się produkcji.

zAwI

“Misfits”.
Troche jak Herosi, ale chyba bardziej w klimacie młodzieżowych rozterek. Niemniej obadam w wolnej chwili (moge sie mylic, to taka ocena na podstawie zwiastuna i wybranych klipów). Jednak cały klimat buduje zawsze ten zły, który wykorzystuje swoje moce do celów przyziemnych. albo człowiek, który bawi się w Boga-to jest smaczek.

Beznickowy

Nie wszyscy. Polecam serial "Misfits".

Redox

Całkiem nieźle to wygląda, tylko chyba moja wytrzymałość do filmów kręconych z ręki pomału się kończy.

MJ_MARTINO

Ostatnie sceny są super :D

Proszę czekać…