Szczegóły nowego Bonda! 6

23. film o przygodach Jamesa Bonda będzie nosić tytuł Skyfall. Reżyseruje Sam Mendes (American Beauty). Neal Purvis, Robert Wade i John Logan napisali scenariusz. Produkcja ma rozpocząć się 7 listopada w poniedziałek.

Daniel Craig

W obsadzie oficjalnie znaleźli się Daniel Craig, Javier Bardem, Judi Dench, Naomie Harris, Berenice Marlohe (dziewczyna Bonda), Ralph Fiennes, Albert Finney i Ben Whishaw.

W Skyfall lojalność Bonda wobec M zostaje wystawiona na próbę, gdy powraca jej tajemnicza przeszłość. MI6 zostanie zaatakowane. 007 musi namierzyć i zniszczyć zagrożenie, bez względu na koszty. Podczas konferencji prasowej twórcy zdradzili, że Skyfall ma być kompletnie nową historią nie powiązaną z poprzednimi dwoma filmami z Craigem.

Za zdjęcia ma odpowiadać Roger Deakins, dziewięciokrotnie nominowany do Oscara operator, który stale współpracuje z Mendesem. Ostatnio pracował z reżyserem nad Jarhead oraz Drogą do szczęścia. Premiera w listopadzie 2012 roku.

Poniżej cała konferencja prasowa:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

opatrznik

Angielski zwyczaj honorowania zmarłych żołnierzy i osób walczących o słuszne sprawy Wysp Brytyjskich. Przypinane nie tylko do garniturów ale także innych różnych rzeczy nie koniecznie związanych z garderobą podczas różnego typu rocznic.
Bond… Ciekawi mnie tempo prac.. W rok chcą zrobic superprodukcje, ktora zawsze byl bond?
Ciekawe tez jest ze narazie nie ma wzmianki o 3D ;) To nowosc w tych czasach kiedy wszyscy na sile wpychaja 3D do wszystkich produkcji…

Tuiq

o co chodzi z tymi znaczkami przy garniakach?

Proszę czekać…