Krwawy klip z Immortals 2

Fabuła Immortals. Bogowie i herosi skupia się na wojowniku Tezeuszu, starającego się być wiernym matce, przyłączając się do króla, który walczy z demonami w starożytnej Grecji. Dochodzi do walki z Tytanami, którzy zjednali sobie demony. Jednak Tezeusz nie jest sam – oprócz ludzi po jego stronie stanęli również Bogowie.

Immortals

W filmie zobaczymy: Henry'ego Cavilla, Stephena Dorffa i Mickey'a Rourke.

Polska premiera już 10 listopada. W USA film na ekranach zadebiutuje dopiero 11 listopada.

Uwaga! Klip zdradza kluczowe elementy fabuły!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

Beznickowy

Ja na 3D nie idę (dzięki Bogu jest wyświetlany także w 2D). A wracając do efektów, nie mówię, że są złe. Ale wydają się takie oklepane i nic nowatorskiego sobą nie prezentują. I to "slow motion" wydaje mi się takie na siłę, ale dokładnie określę po środowym seansie.

zAwI

Stroje też mnie raziły na klipach i zdjęciach, ale film jest na dobrym poziomie, więc przestaje się na nie zwracać uwagę. Ponadto to co prezentuje ten artykuł to "stroje bojowe" Bogów-mają też inne. Efekty-jako fan stylu Snydera i produkcji 300 wyszedłem zadowolony, choć lekko nienasycony. A z tym 3D to kwestia gustu-jest o wiele lepiej niż w Starciu Tytanów, ale dla mnie żaden film pełnometrażowy nie spełnił oczekiwań (wychowany na dokumentach IMAX-one na prawde robiły wrażanie). tylko tam widziałem ludzi wyciągających rękę w stronę ekranu i próbujących złapać obraz. Na avatarze też było wiele młodziaków, a żaden nie wyciągnął ręki:)

gasd

Zapowiada się ciekawie, szkoda tylko , że w mojej "metropolii" będą go wyświetlać z pewnym opóźnieniem (raczej sporym), ale co się odwlecze, to nie … prędzej czy później i tak go zobaczę ;p lubię takie klimaty. I zdecydowanie lepiej się wybrać na 2D – tańsze bilety prawie o połowę, a znając życie nie warto przepłacać. Skusiłem się na Thora w 3D i uważam to za wyrzucone w błoto pieniądze.

Beznickowy

Właśnie te stroje rażą najbardziej. A efekty specjalne wyglądają jak ze "Starcia tytanów", czyli bez rewelacji. Dobrze, że wyświetlać go będą także w 2D, bo inaczej do kina na niego, bym się nie wybrał.

zAwI

Być może Bogowie wyglądają na lalusi, ale na szczęście film prezentuje sobą coś więcej. nawet te stroje nie rażą.

Proszę czekać…