Krwawy klip z Immortals 2

Fabuła Immortals. Bogowie i herosi skupia się na wojowniku Tezeuszu, starającego się być wiernym matce, przyłączając się do króla, który walczy z demonami w starożytnej Grecji. Dochodzi do walki z Tytanami, którzy zjednali sobie demony. Jednak Tezeusz nie jest sam – oprócz ludzi po jego stronie stanęli również Bogowie.

Immortals

W filmie zobaczymy: Henry'ego Cavilla, Stephena Dorffa i Mickey'a Rourke.

Polska premiera już 10 listopada. W USA film na ekranach zadebiutuje dopiero 11 listopada.

Uwaga! Klip zdradza kluczowe elementy fabuły!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

Avatar square 200x200
Piotr Biernacki 2011-11-10

Ja na 3D nie idę (dzięki Bogu jest wyświetlany także w 2D). A wracając do efektów, nie mówię, że są złe. Ale wydają się takie oklepane i nic nowatorskiego sobą nie prezentują. I to "slow motion" wydaje mi się takie na siłę, ale dokładnie określę po środowym seansie.

Adrian 2011-11-10

Stroje też mnie raziły na klipach i zdjęciach, ale film jest na dobrym poziomie, więc przestaje się na nie zwracać uwagę. Ponadto to co prezentuje ten artykuł to "stroje bojowe" Bogów-mają też inne. Efekty-jako fan stylu Snydera i produkcji 300 wyszedłem zadowolony, choć lekko nienasycony. A z tym 3D to kwestia gustu-jest o wiele lepiej niż w Starciu Tytanów, ale dla mnie żaden film pełnometrażowy nie spełnił oczekiwań (wychowany na dokumentach IMAX-one na prawde robiły wrażanie). tylko tam widziałem ludzi wyciągających rękę w stronę ekranu i próbujących złapać obraz. Na avatarze też było wiele młodziaków, a żaden nie wyciągnął ręki:)

gasd 2011-11-09

Zapowiada się ciekawie, szkoda tylko , że w mojej "metropolii" będą go wyświetlać z pewnym opóźnieniem (raczej sporym), ale co się odwlecze, to nie … prędzej czy później i tak go zobaczę ;p lubię takie klimaty. I zdecydowanie lepiej się wybrać na 2D – tańsze bilety prawie o połowę, a znając życie nie warto przepłacać. Skusiłem się na Thora w 3D i uważam to za wyrzucone w błoto pieniądze.

Piotr Biernacki 2011-11-09

Właśnie te stroje rażą najbardziej. A efekty specjalne wyglądają jak ze "Starcia tytanów", czyli bez rewelacji. Dobrze, że wyświetlać go będą także w 2D, bo inaczej do kina na niego, bym się nie wybrał.

Adrian 2011-11-09

Być może Bogowie wyglądają na lalusi, ale na szczęście film prezentuje sobą coś więcej. nawet te stroje nie rażą.

Proszę czekać…