Pasjonat filmu. Pasjonat rysunku. Pasjonat kobiety. Pasjonat trunku.

Plakat Titanic 3D 3

Już 6 kwietnia 2012 roku duet Leonardo DiCaprio oraz Kate Winslet powróci na ekrany kin, aby ponownie przeżyć słynny romans na pokładzie Titanica. Tym razem jednak reżyser James Cameron poddał swój film konwersji z 2D na 3D co oznacza, że wszelkie seanse będą odbywały się w "trójwymiarze". Ponadto produkcja będzie wyświetlana w wersji IMAX 3D, co oznacza, że film poddany został dodatkowo procesowi konwersji obrazu do standardów kina Imax (DMR).

Przypomnijmy, że Titanic napisany i wyreżyserowany przez Camerona, jest jedną z najbardziej dochodowych produkcji wszech czasów. Jest ponadto jednym z zaledwie trzech filmów, który zdobył 11 Oskarów, w tym za najlepsze zdjęcia oraz reżyserię.

Plakat możecie zobaczyć poniżej.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

marek22

Nie zapominaj o cyckach Kate :)

B4N4U7

Nikt wam przeciez nie kaze isc do kina i wydawac pieniądze na to
Mysle ze jest wiele osób które nie ogladały np Mrocznego Widma w kinie wiec teraz bede miec okazje
Umowmy sie kino to co innego niz ogladanie tego na swoim 30 calowym telewizorku
To samo titanic i zoabczycie ze bedzie miał dobre wyniki bo wiele Par na niego pojdzie

Redox

O ile jeszcze niedawny plakat "Mrocznego widma 3D" prezentował jakąś klasę, ten wygląda jak dystrybutorowi zabrakło czasu i wykorzystał jeden z kadrów z filmu. Słowem – tragedia. Po tym sloganie (już oklepanym jakby nie było) "Experience It Like Never Before" spodziewałem się lepszego postera, chociażby ukazującego ujęcie statku etc. Ten obecny nie zasługuje by znajdować się na okładce DVD filmu.
Mam nadzieję, że "Titanic" i wspomniane wcześniej "Mroczne widmo" zanotują słabe wyniki sprzedaży i moda na ten trend się skończy (ostatnio Bernardo Bertolucci zapowiedział, że jego "Ostatni cesarz" także w przyszłości będzie miał swoją powtórną premierę w 3D).

jacks

Mimo, że to był hit to i tak nie zrozumiem dlaczego odgrzewać tego kotleta (jak i inne odświeżone w 3D). Przecież tam może góra lodowa lub tonący Leo będą lekko w 3D a reszta będzie ta sama co oryginał… Niestety żyjemy w czasach gdzie liczą się tylko zyski ekonomiczne…

opatrznik

mi sie ciśnie na usta tylko LOL

Proszę czekać…